• Carmeloemre
    Kayitli Üye

Takımı: Lobito SC
    • Arkadaşlar laptopa gamepadı taktık ve oyuna girdik. Arkadaşlımla turnuva yapalım dedik. Turnuva eleme sistemi şeklinde ilk maçı gayet sorunsuz yaptık ama ikinci maça geçince ben ev sahibi oldum ve klavye kontrolü bana geçti ama ben gamepadla oynuyorum taraf seçimini nasıl ayarlıyabiliriz ?
  • Reklam
  •  
  • mesut251
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • kardeş oyunu yüklediğin yere gir. Orda Konamı var ona gir ve ordanda pro evolotion soccer 2013 e gir. Orda ayarlar var ona gir. üstten 3 şey yani kntrlchz var ona tıkla. Orda yanında kntrlchz yazan şey var onun sağında ki kntrl chz 1 yazıyor ona tıkla kntrl chz 2 var ona tıkla sonra altta aygıt gelecek oraya tıkkla ve gamedi seç hangi markaysa sonra tamam de oyuna gir. kısacası kntrl 1 i boş bırak. Teşekkürler
  • Carmeloemre
    Kayitli Üye

Takımı: Lobito SC
    • mesut251 tarafından gönderilen mesaj
      kardeş oyunu yüklediğin yere gir. Orda Konamı var ona gir ve ordanda pro evolotion soccer 2013 e gir. Orda ayarlar var ona gir. üstten 3 şey yani kntrlchz var ona tıkla. Orda yanında kntrlchz yazan şey var onun sağında ki kntrl chz 1 yazıyor ona tıkla kntrl chz 2 var ona tıkla sonra altta aygıt gelecek oraya tıkkla ve gamedi seç hangi markaysa sonra tamam de oyuna gir. kısacası kntrl 1 i boş bırak. Teşekkürler

Zaten öyle şuan normal maç yapma sırasında sorun yok taraf seçimini istediğim gibi ayarlayabiliyorum ama turnuva yapınca ev sahibi kim olursa olsun klavyeyle oynuyor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting