• JesusNavas37
    Kayitli Üye

Takımı: Maghrib Association Tetouan
    • Arkadaşlar pes 2013 de ben hep city alıyorum 2 sf oynatmam lazım ama agueronun arkasına oynuyacak adam gibi bi sf yok bide hep markajlıyolar, dzeko war sut cekebilio ama yavas ara pasına kacamıyor , jovetic var calımı pası iyi ama şut gücü az şut cekemiyor karsı karsıya kacırıyor, negredo var baya sert şut cekiyor ama aşırı yavaş oda kacamıyor ara pasına, guidetti var oda hızlı şut cekio cok az bi kosuo ama dönemio oda top kontrolü 0. Bide bizim arkadslar hep ezik gibi madridi alıyor ronaldo war benzema war ikiside iyi forvet ama city de bir tek aguero var ne yapıyım sizce ne yapmam lazım ?
  • Reklam
  •  
  • d4nte
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Tek forvet oynat bence. Bende genelde city alırım ve şu düzende oynarım.

------------------------Aguero(SF)-----------------------
      ----Silva(SLK)---------Nasri(OOS)--------J.Navas(SĞK)----
      -------------Y.Toure(GÖ)-------Fernandinho(GÖ)-----------
      -Chichy(SLB)---Lescott(STP)--Kompany(STP)--Zabaleta(SĞB)-
      ---------------------Hart(KL)----------------------------

Silva ile Nasri'nin yerinde oynama yapabilirsin.
  • quarex48
    Kayitli Üye

Takımı: Eskişehirspor
    • Şimdi eğer ara pası yiyorsan DOS koyman gerekiyo. Öncelikle 2 farklı strateji önerim olacak biri süper defansif yapıp 3 STP oynaman. 2 DOS böylece takım tank olur. En ileri uca agüeroyu koyarsan topu kapar kapmaz ara pasını köklersen bol pozizyon bulursun. bunun için önerim şu diziliş olur.
      SLB-SĞB-3 STP-2 DOS-2 GÖ- SF bu dizilişte doslarınından gerekirse 2siyle birden ronaldoyu birde sağ bekinle birlikte 3 kişi markaja alabilirsin. Ronaldo pasifize olur böylece. Benzema zaten 3 stoper arasından zor çıkar tek sıkıntı burada sağ tarafta oluyor onun için de göbeklerinden birini rakibin sağ kanadına yakın koyabilirsin OOSu da bir şekilde durdurucan. Maç yaptıkca rakibinin hücum yönüne göre markaj yaparsın adamları sağ sol yaparsın. Ama strateji uzun topda dursun çünkü forvetler öyle olunca rakip defans çizgisinde duyuyorlar. O taktik stratejilerini de oku dar alanda oyna de böylece defans kaleye daha yakın oluyolar penaltı sıkıntısı yaşayabilirsin ama o da ronaldo 2 kişinin arasından çıkarsa savunma yaparken de kalene rakip yaklaştığında hem şut-hem pas tuşuna basarsan takımca dalabilirsin topa faul sayın artar ama adam yaklaşmaz.
      -----------------------SF-------------------------
      ---------------------------------------------------
      -----------BURASI ORTA SAHA ÇİZGİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜN-------
      ------GÖ---------------------------GÖ-----------------
      ------------------DOS-----------DOS--------------------
      SLB----------STP-------------STP----------------SĞB---
      ---------------------STP-------------------------------
      ------------------------KL------------------------ GERİ DÖNERSEN SEVİNİRİM DENEYEN HERKEZ İLETİRSE SEVİNİRİM SONUÇLARINI
  • sebek321
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bende senin gibi 2 forvet kullanıyorum şikayetlerim aynı o yüzden orta sahamı biraz defansif tutup agüeroyu biraz daha geride oynatıp önünde jovetici kullanıyorum agüeroyla adam düşürüp yani agüeronun üzerinde oyunu kurup jovetici kaçırıyorum ki gayette iyi kaçıyor.Real madride karşı tek forvet çok zayıf kalıyor.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting