• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN
      .

.
      RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Yeni görüntüler yayınlandıkça bu başlık altında paylaşılacaktır. Konu sabit.
  • Reklam
  •  
  • sirdas54
    Kayitli Üye

• Bu seneki hantal koşuları düzeltseler güzel olur.Oynanabilirlik açısından kötü puan alıyor hantal oynanış olduğundan.
  • C.RO. 9
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Yine galiba oyuncu koşarken kambur durucak şu kambur durma olayını çözemediler bir türlü ama görüntü güzel tabi genelde bu fotolar photo shoplu halleri pek inanmamak lazım
  • Voltran26
    Kayitli Üye

Takımı: AC Milan
    • PES 2013'ten İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

.
      Eski günlerine dönmek adına büyük uğraşlarla karşımıza çıkan Pro Evolution Soccer serisi, yeni sezonda da ilk hedefi olarak rakibi FIFA'yı alt etmek istiyor. Ortaya çıkış aşamasında FIFA'dan erken davranan PES'in ekran görüntüleri ise bir hayli gecikmişti. Bugün itibariyle hasret sonlanıyor.

Pro Evolution Soccer 2013'ün ilk ekran görüntülerinde sahanın içerisine, oyuncu mücadelelerinin arasına dalıyoruz. Yayınlanan ekran görüntülerinde ilk dikkatimizi çeken şey ise, uğraşılmış fakat detaydan kaçınılmış yüz modellemeleri oluyor. PES serisi yeni sezonda da, rakibine nazaran daha gerçeğe benzer yüz modellemelerle karşımıza çıkacağa benziyor.

Yayınlanan ilk ekran görüntülerine aşağıdan göz gezdirebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kaynak:BölümSonuCanavarı

• Matthaus
    Kayitli Üye

• Voltran26 açtığın konuyu birleştirdim ve mesajını düzenledim. Ekran görüntüleri için bu başlığı kullanın.
  • Voltran26
    Kayitli Üye

Takımı: AC Milan
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting