• theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • pes de o lisanssız takımları görüyorum ya.. aklıma sensible soccer geliyor yemin ederim. bi ara fenerbahçenin ismi Constantinahce di. oyuncular alex - anekss, mehmet aurelio - man antunio - volkan - volutane.. bu ne ya. ! adam gibi yapıyorlarsa yapsınlar başka bir şey istemiyorum. evet pes iyi bir oyun ama FIFA her zaman daha da büyük olmuştur.. adamlar her oyunlarında en az 25-30 lig yapıyorlar.. yada o rakamlara yakın. ülkeler desen 50 ye yakın. müthiş bir oyun.. pes de bunun gibi olursa, fifa nın işi biter.. ama böyle olmaya devam ederse, oyuncuya muck desek hakem faul çalacaksa, top taca çıkarken benim oyuncum koşmayacaksa, benim stilim pas trafiğidir. alıp başımı gitmem. her maçta 70 e 30 pas yüzdesiyle oynuyorum. o paslarım dandik gundik gidecekse, pes bir daha oyun yapmasın..
  • Enices
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ben Sadece 1 Kamera Açısı İstiyorum. O Da Oyuncunun Gözünden Gören Kamera Açısı.
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • PES'in kendine özgü dinamikleri gerçek futbola göre düzenlenmesi gerek,lisans işi yamayla hâlloluyor oluyor ama oynanabilirlik değişmiyor malesef.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • 123ae321
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • - Oynanış (gameplay) 11 veya 12'deki gibi olacaksa hiç çıkmasın bence.
      - Taktiksel anlamda çooooooook büyük bir gelişme göstersin artık;
      1. Forvet oyuncuları aralara kaçsın pas istesin kendini göstersin, pivot forvet oynayanlar savunmayı arkasına alsın yanında oynayan adam ona top gelince içeri kaçsın yani nba oyunlarındaki set oyunları gibi.
      2. Savunma kademesini kaybetmesin, markaj verdiğimiz adamı bırakmasın, kaleciler olup olmadık yerde yatıp kalkmasın, pres tuşuna bastığımızda halısahada oynarmış gibi adama allah allah diye dalmasınlar. Taktiksel pres olsun, takip etsin rakibi pres yapan. Takip ederken boşalttığı mevkisini takım arkadaşı doldursun.
      3. Ortasahalar özelliklerine göre pasa yardıma gelsinler. Hücuma katılsınlar. Kanatlar savunmada 2li preslere yardım etsin. Hücumda aralara kaçsın. Bunları Tepeciksporlu oyuncular çatır çutur yapıyoken KONAMI'nin nasıl oyuna aktaramadığını anlamıyorum.

- Geçen sene EA büyük bir yenilik yapıp; oyun olmaktan çıkarıp bir futbol simülasyonu haline getirmişti FIFA 2012'yi. KONAMI'nin de artık ipleri eline alıp PES'i galaktik futbol çizgi filmine benzetmeyi bırakıp bir futbol simülasyonuna çevirmesi lazım...
      - Menü bölünmü daha kullanışlı hale getirelebilir. Master Lig bölümü daha işlevli yapılabilir. Transferler daha gerçekçi gerçekleştirilebilir. Bunu EA yapıyosa teknolojinin cenneti olan Japonyalı KONAMIciler haydi haydi yapar.
      - Lisanslar bence büyük bir problem değil. Oyunda her takımın formasını stadyumunu bile editleyebiliyoruz. Şahsen PES 2011'den beri türkiye ligini tamamıyla ben yapıyorum. Stadyumlarını bile uyduruk da olsa yapıyorum. Formaları yapıp oyuncu isimlerini ve fiziklerini editleyerek türkiye ligini yapıyorum. Bence gayet keyifli oluyo. Fotoğraf koyma sayesinde oyuncuların yüzlerini bile yapıyorum. Önemli olan şu; Daha fazla forma çeşidi olsun, formaların şortuna da çorabına da logo konulabilsin (örneğin pes 6). Daha fazla stadyum görüntüsü olsun 20 30 çeşit stadyum yapabilelim. Daha fazla saç şekli olsun. Daha fazla ayakkabı olsun. Daha fazla forma olsun yani her takımın 3 forması olsun. Bunlar oyuna keyif katar bence...
  • enders55
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ingiltere ligi lisanslı olsun isterdim spor toto süper lig olsun isterdim ama maalesef yok
  • dadas.oguz25
    Kayitli Üye

Takımı: Erzurumspor
    • admın Türkiye bal ligi 3.lig 2.lig yaması warmı Lutfen Yardım.. Sımdıden tesekkurler

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting