• Semih001
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
      • Pes 2016 (15 Eylül 2015 Salı, 23:21)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Pes 2016 oyunu iyiye benziyor..Bakalım bekliyorum..önümüzdeki saatlerde çıkacak deniyor..
  • Reklam
  •  
  • eralka78
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Valla ben oynadım çok iyi. En sevindiğim taraflarından biri de öyle her faule sarı veya kırmızı kart vermemesi. Tabi en kötü tarafı da Türk takımlarının, özellikle şampiyonlar ligine direk katılan Galatasaray'ın oyunda olmaması. Sonradan bir güncellemeyle ekleyeceklermiş. Bekliyoruz bakalım...
  • Semih001
    Kayitli Üye

• eralka78 tarafından gönderilen mesaj
      Valla ben oynadım çok iyi. En sevindiğim taraflarından biri de öyle her faule sarı veya kırmızı kart vermemesi. Tabi en kötü tarafı da Türk takımlarının, özellikle şampiyonlar ligine direk katılan Galatasaray'ın oyunda olmaması. Sonradan bir güncellemeyle ekleyeceklermiş. Bekliyoruz bakalım...

Şimdiye kadar tek beğendiğim futbol oyunu efsane Pes 6 dır..Ancak Pes 2016 bu sefer fena değil gibi duruyor..Ben de oynadım ve beğendim..Lisans sorunları , forma , çim saha vs sorunlar var ; ama yamalarla düzeltilir diyorum..Konami Pes in 20.yılı diye özenmiş...Biraz pes 6 ruhunu oyunda gördüm...
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • FIFA'nın hala çok gerisinde malesef.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • Semih001
    Kayitli Üye

• Mr.Danger tarafından gönderilen mesaj
      FIFA'nın hala çok gerisinde malesef.

Aslında haklı olabilirsin..İki günden beri Pes 2016 yı bilgisayarda 1080p olarak oynuyorum görsel olarak pek iyi değil..Oyuncuların yakın çekimde grafikleri çok iyi ; ancak uzak çekimde pek iyi değil sanki biraz kartonumsu duruyorlar..Aynı zamanda oyun görüntüsü soluk..Fifa hiç oynamam ama görsel olarak iyi diyorlar..İnternette videolarını izledim fena değil gibi..

Pes te en iyi grafik Pes 2009 da idi..

Konami Pes 6 dan sonra çöküşe geçti pes 2009 dan sonrada Fifa ya benzemeye başladı ve daha da kötü oldu..Bunun nedeni bence Konaminin Pes patentini satması oldu.Yine bana göre bu patenti EA aldı.Nedeni Fifa , Pes in gerisinde kalmasını kabullenemedi.Tek çare Pes i satın almaktı ve bunu başardı.Bence Pes i kesin EA çıkarıyordur.Herkes önce Pes i alıyor bakıyor çok kötü haydi sonra Fifa al..EA Pes i kötüleştirip Fifa yı güzelleştirip dünyanın en fazla oynanan oyunu olamasını istiyor krallık tacını hiç kimseye kaptırmak istemiyor..

Bu dediklerimin bir kanıtı yok ama ben buna inanıyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting