• theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • Herkese merhabalar. Geleneği bozmadım ve her sene olduğu gibi güncelleme yamamı naçizane çıkardım. Beğenmeniz dileğimle

[youtube]https://youtu.be/jESZEk5Pdvs[/youtube]

YAMADAN BİLGİLER

* İngiltere Premier Lig, İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Türkiye Süper Ligi ve 1.Lig'in 28.07.2019 tarihine kadar olan tüm transferleri yapıldı.

* Liglerde düşen ve çıkan takımlar düzenlendi.

* Avrupa'nın önemli takımları, yaklaşık 30 tane milli takım ve Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş'ın 2019-2020 sezonu formaları eklendi.

* InMortal stadium yaması ile stadyum sayısı 50'ye yaklaştı. Dünyadaki önemli takımların stadyumları bulunuyor. Ayrıca Ülker Stadyumu ve Türk Telekom Stadyumu'da yer almakta. Inmortal'ın emeklerine sağlık.

* Last Fiddler'dan PES 2020 Juventus partnerli menü yaması ve Watermelon'dan yeni Şampiyonlar Ligi skorbord yaması oyuna eklendi. Emeklerine sağlık.

* Formalar genel olarak tekask1903 ve mcm31'den alınmıştır. Emeklerine sağlık.

* Süper Lig bizim yamada 20 takımlı olduğu için, takım dengesini oluşturma amacıyla 2018-19 sezonunu 18.sırada bitiren Akhisarspor'u sadece 1.Lig'e düşürdüm, Bursaspor ve BB Erzurumspor oyunda Süper Lig'de yer alıyor.

* 1.Lig bizim yamada 24 takımlı. Bu yüzden düşen çıkan takımlar haricinde ligde ekstradan takımlarda mevcut. Bunlarda ülkemizin köklü kulüpleri olan Kocaelispor, Sakaryaspor, Karşıyaka, Gaziantepspor, Samsunspor gibi takımlar. Taraftarı olan takımlar oldukları için ligdeki açığı bu tarz takımlarla kapatmak istedim. Onlarında hemen hemen yeni sezon kadroları mevcut.

* Gryffindor ve Slytherin adında iki tane Klasik takım eklendi. Klasik Takımlardan bulabilirsiniz. Bu oyuncular normalde PES'in kendisinde yer alan efsane oyuncular. Yani yerine birini de yapamıyorum, bende en iyisi iki adet takım oluşturup hepsini yerleştireyim dedim. Ana Liginizde belli başlı transferlerde yer alacaktır bu tarz oyuncular. Tıpkı PES'in orijinalinde olduğu gibi.

* Transfer sezonu Türkiye için bittiğinde, yamanın v2'si paylaşılacaktır. O da sadece edit dosyası ve bi kaç yeni düzenleme olur. Yani taş çatlasın 100 mb.

KURULUM

ÖNEMLİ NOT: Oyun sürümünüzün 1.0.1 olması gerekmektedir. Yani herhangi bir güncelleme olmayacak, temiz bir kurulum olacak.

1. "PES 2017 2019-20 Yaması v1" adlı rar dosyasını her hangi bir yere çıkartın.
      2. "Pes 2017 DP File List Generator" adlı dosyayı da oyunun kurulu olduğu bölgeye atın. Örnek: c://KONAMI/Pro Evolution Soccer 2017
      3. "download" adlı rar dosyasını çıkartın ve oyunun kurulu olduğu bölgeye atın. Örnek: c://KONAMI/Pro Evolution Soccer 2017
      4. "download" adlı rardan çıkan dosyanın içinde stadyum, grafik ve yeni sezon formaları rarları mevcut. Onlarıda tek tek çıkartın ve download klasöründe yer alsın hepsi. Daha sonra rarları silebilirsiniz.
      5. "Pes 2017 DP File List Generator" adlı klasöre girip uygulama dosyasını yönetici olarak çalıştırın, CPK Path kısmını Choose Path diyerek download klasörünü gösterin, hemen altındaki DpFileList kısmını da yine Choose Path diyerek download klasörü içindeki DpFileList.bin dosyasını gösterin. Ardından DLC kısmına gelip NO DLC'yi seçin, son olarak sol altta bulunan yeşil yazılı Check All'a tıklayın ve sağ alttaki kırmızı butonlu Generate DpFileList.bin'e basın.
      6. "KONAMI" dosyasını rardan çıkartın ve Belgelerim'e atın.

İndirme linki: https://drive.google.com/file/d/1Z-Exe_h8ga1Sfla1xPKNZelyJGDK2za3/view
  • theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • Bu sitede oldum olası YouTube görüntüsünü nasıl yapacağım bi türlü öğrenemedim. Hala oralarda biri varsa düzeltirse sevinirim. Herkese iyi forumlar

Takımı: Beşiktaş JK
    • Abi müthiş, emeğine sağlık. Kadroları güncellemek için PS'e de pack yapmak mümkün mü acaba? Hep bilgisayardan oynadığım için PS'le pek alakam yok ama Ağustos'ta Yunanistan'a gidiyoruz amcama Yunanistan'da apartman dairesi satın almak için. Bütün yaz orada olacağım için amcamın PS'ten oynayayım diyorum ama kadroları güncellemek mümkün müdür bilmiyorum. Yardımcı olabilirsen sevinirim.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting