• TheGanso
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bu Yamanın tabanı diyaryalçinkaya adlı arkadaşımıza aittir.Bazı hatalarından dolayı tepki alan bu son yamasını düzeltip tekrar üye arkadaşlarımıza sunacağım.Kapsamlı bir opt file yaması olacaktır.Tabi bu opt file yaması olduğu için muhteşem şeyler beklemeyin.

Yamanın Özellikleri

-Forma numaraları düzgün olacak.

-Mevkiler düzeltilecek

-Dengesiz oyuncu güçleri düzeltilecek.

-Güncel Transferler olacak.

Diyaryalçınkaya'nın yamasından Farkları:

-Yıldızlar karması kaldırıldı ve Yerine Santos eklendi.

-Bir önemsiz takım kaldırılıp (Premier lig'den küme düşen veya Other a'dan) QPR eklenecek.

-Newcastle United ve Corinthians takımlarının eklenme ihtimalı var.

-Hatasız bir yama olacak ve ufak hataları hemen düzeltip v1.1 vb şekilde yüklenecek.

Yamanın Yayın Tarihi:

3 Şubat'a kadar yetişirse yayınlarım ve büyük ihtimalle o güne yetişir.
  • TheGanso
    Kayitli Üye

• Bi yorum atın ya.Başka opt file yaması olsa 20-21 sayfa,bizim sayfada yorum daha 1 tane bile yok .Emeğime yazık 8 saattir çalışıyorum aralıksız.Sanki kendi zevkimize yapıyoruz.Bu yama bitince bir daha çıkarmayacağım böyle giderse.Bu yüzden ilk ve son yamam olacak büyük ihtimalle.O 20 sayfa yorum yaptığınız yamacılar benim kadar yoğunmu çalışıyor ? Gözlerim yaş akıyo PC'ye bakamıyom bu yüzden.

Dipnot:Adminler Flood için Özür .

• TheGanso beni eklermisin facebooktan facem bu:yasufreis@hotmail.com aramaya bunu yaz facem çıkar
  • stevenhasan17
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • TheGanso tarafından gönderilen mesaj
      Bu Yamanın tabanı diyaryalçinkaya adlı arkadaşımıza aittir.Bazı hatalarından dolayı tepki alan bu son yamasını düzeltip tekrar üye arkadaşlarımıza sunacağım.Kapsamlı bir opt file yaması olacaktır.Tabi bu opt file yaması olduğu için muhteşem şeyler beklemeyin.

Yamanın Özellikleri

-Forma numaraları düzgün olacak.

-Mevkiler düzeltilecek

-Dengesiz oyuncu güçleri düzeltilecek.

-Güncel Transferler olacak.

Diyaryalçınkaya'nın yamasından Farkları:

-Yıldızlar karması kaldırıldı ve Yerine Santos eklendi.

-Bir önemsiz takım kaldırılıp (Premier lig'den küme düşen veya Other a'dan) QPR eklenecek.

-Newcastle United ve Corinthians takımlarının eklenme ihtimalı var.

-Hatasız bir yama olacak ve ufak hataları hemen düzeltip v1.1 vb şekilde yüklenecek.

Yamanın Yayın Tarihi:

3 Şubat'a kadar yetişirse yayınlarım ve büyük ihtimalle o güne yetişir.

Diyaryalçinkayanın yamasını inceledim gerçeği söylemek gerekirse şuana kadar gördüğüm en kötü option filelerden biri. İngiltere ligindekilerin çoğu küme düşmüş ama hala yamada, fransa ligi ve italya liginide söylebilirim hatta ispanya liginide, hollanda liginin olması güzel olmamış onun yerine almanya ligi olsaydı daha güzel olurdu, yıldızlar karması gereksiz olmuş bence onun yerine şampiyonlar liginde oynayan takımlar eklenmesi lazım cluj, braga vb. mardinspor var en gereksiz olan şeylerden biri ben mardinliyim ama gerçekten çok gereksiz olmuş, formalar çok kötü olmuş.
      Sana tavsiyem
      1- liglerdeki takımlar güncel olsun wolverhampton düşeli kaç sene oldu hala ligde var.
      Liglerdeki takımlar böyle olmalı. Dikkat Hollanda yerine Almanya ligini yap

2- Takımların formaları 2013 ve benzemiş olsun
      3- Yıldızlar karması ya da kendi memleketinin takımını yapma
      4- Yukarıda dediğim gibi kesinlikle hollanda ligi yerine almanya ligi olsun
      5- lodra adlı üye option file yapmıştı çok güzel olmuş onu incelemini tavsiye ederim

Ve senden yardım istiyorum ben lodra adlı üyenin option filesini kullanıyorum master lig oynadığımda kupa maçından ya da ligin son maçından sonra oyundan atıyor bunun çözümü varmı varmıdır? Biraz uzun oldu ama idare et dikkate alırsan faydası olur. Kolay gelsin
  • TheGanso
    Kayitli Üye

• StevenHasan dediğin konularda haklısın.Tavsiyen içinde teşekkürler.Her isteğini yapacağım.Ama tek bir isteğini yapamam.Bu da Hollanda ligi yerine Almanya ligi yapmak.Yaparım aslında ama 3 Şubat'a kadar kesinlikle yetişmesi lazım v1'in. v2'de tam olarak Almanya Ligi olur v1 in 3 şubat v2'nin de şubat'ın sonlarına yakın çıkarmayı düşünüyorum. v2 daha uzun sürecek çünkü burada 1-2 takım değil tam bir lig yapacağız.

Dipnot:Yakın zamanda yama görüntülerini İnternete koyacağım.

StevenHasan dediğin konularda haklısın.Tavsiyen içinde teşekkürler.Her isteğini yapacağım.Ama tek bir isteğini yapamam.Bu da Hollanda ligi yerine Almanya ligi yapmak.Yaparım aslında ama 3 Şubat'a kadar kesinlikle yetişmesi lazım v1'in. v2'de tam olarak Almanya Ligi olur v1 in 3 şubat v2'nin de şubat'ın sonlarına yakın çıkarmayı düşünüyorum. v2 daha uzun sürecek çünkü burada 1-2 takım değil tam bir lig yapacağız.

Dipnot:Yakın zamanda yama görüntülerini İnternete koyacağım.

Nasıl istersen öyle yap kardeşim ama v2'de dediklerim olursa ben şuan kullandığımı bırakıp hemen senin yaptığın option fileyi kullanırım. Ayrıca senden yardım istiyorum, ben şuan master lig oynayamıyorum, oyundan atıyor kupa maçından sonra ya da sezonun son maçından sonra oluyor oyundan atmalar. Bunun bir çözümü varmı. Option file ile ilgili bir sorun sende option fileden anladığın için sana soruyorum
  • TheGanso
    Kayitli Üye

• Kullandığın option file'yi değiştir derim.Option file'ni yapan adam yaparken bir hata ile karşılaşmış olabilir.Bu arada sende Türkçe spiker veya pes 2013 menü veya Türkçe yama varsa kaldır oyna derim.

Kullandığın option file'yi değiştir derim.Option file'ni yapan adam yaparken bir hata ile karşılaşmış olabilir.Bu arada sende Türkçe spiker veya pes 2013 menü veya Türkçe yama varsa kaldır oyna derim.

kardeşim kendi kullandığın e_text'i upload edip paylaşabilirmisin?
  • Reklam
  •  
  • TheGanso
    Kayitli Üye

• E Text' :http://letitbit.net/download/69076.676c38a251e44362d6e9a6bb8262/e_text.afs.html

(orjinal e Text i koydum yama yaparken kurulu olanı değil)

• Yama işini bırakıyorum.Sizin bu ilgisizliğinizden dolayı.Yamayı yapacağım ama paylaşmayacağım.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting