• Reklam
  •  
  • ufolikmik
    Kayitli Üye

Takımı: Chicago Fire
    • goller çok keyifli arkadaşım. gerçekten uzaktan attığın goller bilhassa..
      ama sana tek sorum var: bütün yıldızları bir takımda toplayıp futbol oynamaktan niye bu kadar zevk alıyorsunuz? kinayeli sormuyorum -- çok ciddi soruyorum.

yoksa gollerini vallahi de kıskandım.
      saygılar..
  • _Professional_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: ufolikmik
      goller çok keyifli arkadaşım. gerçekten uzaktan attığın goller bilhassa..
      ama sana tek sorum var: bütün yıldızları bir takımda toplayıp futbol oynamaktan niye bu kadar zevk alıyorsunuz? kinayeli sormuyorum -- çok ciddi soruyorum.

yoksa gollerini vallahi de kıskandım.
      saygılar..

walla onun zevki başkadır yani normal futbol oynamaya benzemiyo zaten o bütün kişileri topladığım takım master ligde transfer yapa yapa dünya karması oldu yani onun zevki farklı ama hep o hep o sıkıyo biyerde yani hiç denemediysen bikere dene derim farklı havası oluyo işte ben dünyanın en güçlü takımıyım varmı isteyen falan:D

Son güncelleme 05.06.2008, 15:23 tarihinde _Professional_ tarafından yapıldı.

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Sinan'ın golü oldukça guzel. Bir Galatasaray'lı olarak senin gibi fenerli bir kardeşimizin benim videolarımı da izleyip olumlu yada olumsuz yorumda bulunması şahsen çok hoşuma gider. Ancak Hagi'yi sevmiyorsan o başka:D
  • bathaahmet
    Kayitli Üye

Takımı: SSC Napoli
    • SEN BU MASTER LEAGUE DE OYNADIĞIN SEVIYEYI ERKEK GIBI SOYLE ONDAN SONRA KONUSALIM GOLLER HAKKINDA KAKAYLA ATTIĞN GOLDE ADAMLAR RESMEN BAKIYOLAR GECSIN DIE HEMEN CEVAP BEKLIYORUMMMMM

Takımı: Trabzonspor
    • goller harıka arkadasım benım msn adresımı eklermısın senden stadyum almak ıstıyorum ozellıkle mılanı onurkan_17@hotmail.com

Takımı: Trabzonspor
    • batahmet adamın crıstıano ıle attıgı golu ılk defa goruyorum 10 yıldır konamı oynuyorum boyle gol hıc gormedım supersın ya
  • bathaahmet
    Kayitli Üye

Takımı: SSC Napoli
    • yapmayın ya c ronaldoyla attığı golu gormemıs olabılırsın zaten o ozlelıkte atılan gol pes 6 da cıkmıstıı hatırlatırım

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: bathaahmet

SEN BU MASTER LEAGUE DE OYNADIĞIN SEVIYEYI ERKEK GIBI SOYLE ONDAN SONRA KONUSALIM GOLLER HAKKINDA KAKAYLA ATTIĞN GOLDE ADAMLAR RESMEN BAKIYOLAR GECSIN DIE HEMEN CEVAP BEKLIYORUMMMMM

arkadaşım gollerin bazılarını beginnerde attım o kaka buna dahil kakayı pes 6 yı ilk oynamaya başladığım zamanlar master ligde ilk işim kakayı transfer etmekti sonra bu golü atmıştım top çatala çarpıp girdi bende yok böyle bir gol deyip kaydettim sonra zaten tüm kulvarlarda top player a çevirdim ve yeni ve hilesiz bi master league filan top playerden başka asla oynamam videonun içinde kaka nın haricinde bir bilemedin iki tane belki vardır beginner gerisi top player

Son güncelleme 05.06.2008, 15:19 tarihinde _Professional_ tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting