• EmiRSenturk
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • İnstalla Tıklıyorum Kit Server 6 Setup
      İnformation
      Kit Server 6 is Already installed 1 For pes6 exe Diyor

Oyuna Giriyorum Kitserver Görünmüyo Yardımcı Olurmusunuz ..?
  • Reklam
  •  
  • isyanqar34
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • S.a arkadaşlar ben 2 ay öncesine kadar çok rahat bir şekilde pes6 oynayabılıyordum fakat pc de ki "c" ürücüsüne format attım ondan onra pes6 ya gırmeye calıştım (bu arada pes6 D sürücüsüne kayıtlıydı) ilk başlarda açılmadı ondan sonra pes6.exe ye tıkladıktan sonra sadece siyah ekran gelmeye başladı tulara batıgımda sesler gelıyordu fakat oyun ekranı hep sıyah oluyor acıl yardım edebılıcek bırı varmı heryerde aratırdım bulamadım...
      Bununla ilgii bir konu açtım fakat yönetıcıler konuyu silmiş yanlış bişey yaptıyam affola..

http://soccercenter.net/forum/k/istek-kitserver-hazir-gdb-klasoru_173823 YARDIM!!!
  • gourcuff72
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • isyanqar34 tarafından gönderilen mesaj
      S.a arkadaşlar ben 2 ay öncesine kadar çok rahat bir şekilde pes6 oynayabılıyordum fakat pc de ki "c" ürücüsüne format attım ondan onra pes6 ya gırmeye calıştım (bu arada pes6 D sürücüsüne kayıtlıydı) ilk başlarda açılmadı ondan sonra pes6.exe ye tıkladıktan sonra sadece siyah ekran gelmeye başladı tulara batıgımda sesler gelıyordu fakat oyun ekranı hep sıyah oluyor acıl yardım edebılıcek bırı varmı heryerde aratırdım bulamadım...

Bununla ilgii bir konu açtım fakat yönetıcıler konuyu silmiş yanlış bişey yaptıyam affola..

büyük ihtimal ana menü gözükmüyordur bunun için yön tuşları ve enterı kullanabilirsin olmuyosa tekrardan kur derim
  • LOmbiE
    Kayitli Üye

Takımı: Arsenal FC

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting