• Roobydal
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • " border="0" alt="" />
      arkadaşlar pes6 yüklüyorum ama şuan benden orjinal cd istediğinden problem var bilenler yazsın lütfen daha sonrada screenshot yayınlayacam
  • mertakpolat
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ben yüklemedim ama başka forumda yükleyen birinden şöyle bi yanıt gelmiş;

"tools klasorunun icindeki procyon dosyasını acın cıkan pencerede program files taki pes klasorunde oyun dosyasını secin
      ok ye basın bu kadar"

bide "daemon tools" dan "emulation" dan "all options on" demen gerekiyomuş
      FENERBAHÇE'li Cemil... :)
  • BERNARDO
    Kayitli Üye

Takımı: PFC Chernomorets Burgas
  • Fenerlea
    Kayitli Üye

• Evet arkadaslar, oyun bu sabah elime geçti ve bi kaç maç oynama firsati buldum. Nerden baslayacagimi bilemiyorum. Oyunun grafik motoru pes 5 le ayni, göze çarpan farkliliklar sunlar: pas lar ve sutlar artik daha zor, iki kere düsünüp vermek lazim. Her sut istediginiz gibi gitmiyo, özellikle baski altindaysaniz, oyuncu topu çogu zaman daglara tepelere vuruyor. Kafa toplari daha zor, zamanlama gerçekten çok önemli. Uzun ve hava dan paslar daha etkili. Oyun bir hayli yavaslatilmis, ve bazen oyuncunun topu alip dönmesi epey bi zaman aliyor ve buda oyuna ayri bi zorluk ve zevk katiyor.Oyunu "Top player" (yildiz devrine son) zorluk seviyesinde oynarsaniz cpu nun ne kadar akilli oldugun göreceksiniz, gerçekten muazzam bisey. Inanilmaz ataklar yapiyorlar ve çok seri bi sekilde paslasiyorlar. 3 maç oynadim su ana kadar ve ilk ikisinde 0-0 beraber kaldim, fakat nolduysa 3. maç ta oldu. Arsenal-M.united (lisansli) maçinda United a tam 3 tane attim. Hele birinci gol varki, burda kalecilerde ki yeni animasyonlara hayran kaldim.
      Oyuna sadece 1 tek yeni stadium eklenmis görebildigim kadariyla, oda Bernabeu. Oyunun menüleri çok hos, müzik konusunda ise Konami yine sinifta kaliyor.Fenerbahçe, Besiktas ve Türkiye milli takimi yine lisanssiz ve abuk subuk ismler var ve dahada kötüsü hiç özel face yok bu takimlarimizda, hep generic face.Iste bi kaç screen ve ilk golümün video su.

Ve gol:
      http://www.youtube.com/watch?v=Pc9CxPLoByo

Son güncelleme 27.10.2006, 10:46 tarihinde Fenerlea tarafından yapıldı.
  • Strojen
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Valla anlattıklarına göre we10dan epey fark var, we10da oyuncular uçak gibiydi, çalım çok kolaydı ve benim de taktiğe alışmış ellerim multiplayer oynarken beni çoğu zaman rezil ediyordu, umarım çalım olayı pes5gibidir, neyse deneyip göreceğiz en geç pazar günü
  • Reklam
  •  
  • lexx
    Kayitli Üye

• yaw ben daha alıp oynayamadım ama forum donanımda mıllet oyundan pek memnun degıl sınır oldum adamların yazdıklarını okuyunca halbukı bıraz ps2 de oynamıstım ppes 6 yı hosumada gıtmıstı ama, genel bı ınceleme ıstıyoruz !!!!!!!!!!!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting