• ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar 1. olan direk şampiyonlar ligine gidiyor ancak 2.,3.,4.,5.,6. olanlar nasıl neye katılıyor bilgilendirir misiniz ?
  • the ring
    Kayitli Üye

Takımı: UC Sampdoria
    • master league'de 1.ligde avrupaya gitme şöyle oluyor

ligi 1.ve 2. bitiren takımlar şampiyonlar ligine gidiyor

ligi 3,4,5,6. bitiren takımlar ise şampiyonlar ligine kalma mücadelesi veriyor.

lig başladıktan sonra ligi 3,4,5,6. bitiren takımlar 4 grup olarak dağıtılıyor genelde aynı ülkenin takımları birbirine gelebiliyor

4 grup 6 maç yaptıktan sonra ilk 2 takım şampiyonlar ligine gitmeye hak kazanıyor 4 gruptaki 8 takım diğer 8 takım eleniyor .

sonra ilk grupları ilk 2 sırada bitiren 8 takımla diğer 4 ligden gelen şampiyon ve 2. sırada yer alan takımlarla asıl şampiyonlar ligi

grubuna katılıyorlar.( 4 gruptan oluşuyor yine)

bu grupta ilk 2 sırada yer alan takımlar çeyrek finele kalıyorlar (8 takım)

diğer takımlar ise uefa kupasına kalıyorlar ve aynı grupta yer aldığın takımla eleme maçı oynuyorsun( sonrası çeyrek final , yarı final , final)

okuduğunda kafan karışabilir belki ama karışık biraz...
  • ScineLy
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Yani 3. de olsan 6.da olsan Şampiyonlar ligine gitme şansın var.Uefa kupasında oynamak içinde asıl şampiyonlar ligi gruplarında 3. olman gerek.Doğru mu anladım ?

Takımı: UC Sampdoria
    • 3. veya 6. arası pek fark olmaz . 1.veya 2. olursan ve gruplardan 0 çekersen bile uefa kupasına gidersin . aynı gurptaki rakibinle eşleşiyorsun , ben iki kupayıda kazandım ...doğru anlamışsın
  • Marko87
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting