• VolkanDogan
    Kayitli Üye

Takımı: Altay
    • öncelikle herkese merhaba arkadaşlar biliyorsunuz hala pes 6 oynayan arkadaşlar var bende onlardan biriyim pes 6 için güncel 2012-2013 Sezonu için yama çıkarmak istiyorum yardımcı olacabilecek arkadaşlar özelden mesaj atabilirler.

Yamada Olacaklar Ligler Ve Kupalar:

Spor Toto Süper Lig
      Bank Asya 1.Lig
      Spor Toto 2.Lig
      Spor Toto 3.Lig
      İngiltere Ligi
      İspanya Ligi
      İtalya Ligi
      Fransa Ligi

2014 Dünya Kupası
      Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası
      Copa America
      Afrika Kupası
      Asya Kupası

Stadyumlar:

Spor Toto Süper Lig(Full)
      Bank Asya 1.Lig (Full)
      Spor Toto 2.Lig (Bazıları)
      Spor Toto 3.Lig (Bazıları)

not:stadyumlar en yeni versiyonlar olacaklar ve çimler en yeni halleri olacak

Skor Tabelaları:

Lig Tv
      Ntv Spor
      Trt Spor
      Sports Tv
      Trt 1
      Star Tv

Yeni Bilgiler Ve Resimler Yakında Eklenecektir.
  • Reklam
  •  
  • andresantos1907
    Kayitli Üye

Takımı: Everton
  • BursaMania
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya haricindeki Türk ligleri angarya olur ve gerek yok diye düşünüyorum dostum.
      Onlarla geçireceğin süreyi Süper Lig ve Bank Asya'daki yüzler, formalar, pankartlar, yani gerçekçiliği artıracak atmosferi destekleyen unsurlara harcasan çok daha yararlı olabilir.
      Profiline göre Altay taraftarısın, illa Altay olmalı falan diyosan Bank Asya'daki atıyorum Eyüpspor üzerine falan yapabilirsin, Eyüpspor yerine Altay olmasına itiraz edecek kimse olacağını sanmıyorum.
  • Sefa Turan
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • Hakkarisporu da yap bari....Dostum saçmalamayın...Adam Süper lig ve bank asyayı doğru düzgün yapsın yeterli...yoksa bu işin sonu gelmez...yok kastamonu yok boru yok trebolu derken ohoo...yani onları yaptıktan sonra milletin burda istediği bir sürü takım var..hepsini eklemek de saçma olacak...bir sürü amblem face stad ? bence kapsamı biraz daha düşük (süper lig + bank asya yeterli) ama güvenilir kaliteli bir yama olsun yeter...

bu arada yamayı hazırlayan arkadaş, bu yamayı tahminen ne zaman hazırlarsın? cevap atacağını da pek sanmıyorum ama her neyse...eline sağlık düşünmen bile güzel...kolay gele.
  • ates1971
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Sefa Turan tarafından gönderilen mesaj
      Hakkarisporu da yap bari....Dostum saçmalamayın...Adam Süper lig ve bank asyayı doğru düzgün yapsın yeterli...yoksa bu işin sonu gelmez...yok kastamonu yok boru yok trebolu derken ohoo...yani onları yaptıktan sonra milletin burda istediği bir sürü takım var..hepsini eklemek de saçma olacak...bir sürü amblem face stad ? bence kapsamı biraz daha düşük (süper lig + bank asya yeterli) ama güvenilir kaliteli bir yama olsun yeter...

bu arada yamayı hazırlayan arkadaş, bu yamayı tahminen ne zaman hazırlarsın? cevap atacağını da pek sanmıyorum ama her neyse...eline sağlık düşünmen bile güzel...kolay gele.

Arkadaşım farkındaysan 2012-2013 sezonu diyor başlıkta.Yani ligleri yapmak için önünde yaklaşık 6ay-1 yıl arası bir süresi var.Sence imkansız mı?Tabi ki de değil.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting