• lgzzsy
    Kayitli Üye

Takımı: AS Gaz Metan Medias
    • Bu mesaj yönetici tarafından düzenlenmiştir.
  • Reklam
  •  
  • spark7676
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Arkadaşlar .Klavyede oynuyorum.Açıkcası oynayamıyorum tabi .Ama bana yapılan savunma , görüntüler , hareketler herşey hoşuma gidiyor PES'te. Fifa'da o yok cidden.Millet demosunda bile beğendi ama demo amatör zorluğundaydı.Nasıl keyif aldınız anlamıyorum ama pes çıkana kadar pes 2011 demo herkesin işini görmüştür..
  • lgzzsy
    Kayitli Üye

Takımı: AS Gaz Metan Medias
  • ziya1910
    Kayitli Üye

Takımı: MKE Ankaragücü
  • ziya1910
    Kayitli Üye

Takımı: MKE Ankaragücü
  • umutcancabuk
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • emre_67_
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • spark7676 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar .Klavyede oynuyorum.Açıkcası oynayamıyorum tabi .Ama bana yapılan savunma , görüntüler , hareketler herşey hoşuma gidiyor PES'te. Fifa'da o yok cidden.Millet demosunda bile beğendi ama demo amatör zorluğundaydı.Nasıl keyif aldınız anlamıyorum ama pes çıkana kadar pes 2011 demo herkesin işini görmüştür..

fifada zorluk seviyesini ayarlayabilmek için dosya yayınlandı.rna.ini adında.orda zorluk seviyesini çoğu kişi zorlaştırarak oynadı.bi fikriniz yoksa çamur atmaya kalkışmayın.iki oyunuda oynadım.ben fifayı daha çok beğendim.bi anket olsa fifa derim.ama peste iyi bence.iki oyununda kendine göre + ları - leri var.benim pes i pek sevmememin tek nedeni var(daha doğrusu fifadan daha az sevmememin) oda sesler.ben pesi bildim bileli sesler hiç bi zaman iyi olmadı.
  • sarperfb1907
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • pesin eksileri:
      -kambur ve duztaban oyuncular
      -degismeyen klişe tezahurat ve sesler
      -bindirme yapmayan kanat oyuncuları(ki bu olayı oyun icinde fifada L1 e basarak kolayca yaptırabilirsiniz)
      aklıma gelenler simdilik bunlar.ki bu ozelliklerde gorsellik ve oynanabilirlik acısından cok buyuk zaaf bana gore..

ve fifa 11..şahsımca gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu...muazzam sahaya dağılışlar,harika plase vuruslar,gercekci animasyonlar..grafik olarak next-gen e gecmiş olmasına ragmen cok daha iyi olabilirdi tek eksiği olarak bunu söyleyebilirim...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting