• dehset1
    Kayitli Üye

• Logitech marka gamepad alacak arkadaşlara başımdan geçeni söylemek istiyorum.Ben bir seneyi aşkın süredir Logitech RumblePad 2 yi kullanıyordum ve incelemenin başında söylenildiği gibi Gamepad in analoğunun kalibrasyonu bozuldu ve garanti süresi bitmediği için doğal olarak garantiye yollladım ve sonuç olarak Logitech firmasının büyüklüğünü gördüm bana öyle olacak ki gönderğim kolun aynısından olmadığı için benim kolun bir üst modeli olan Logitech RumplePad 2 Cordless(Kablosuz)ı göndermişler bu yüzden Logitech e teşekür ediyorum.Şimdi bunları niye anlattım derseniz evet Logitech kolların kalibrasyon sorunu var(Bir seneyi aşkın süre sonra bozuldu) ama zararınız sonuna kadar karşılandığından(hatta ben bozulmasına sevindim sonra) hiç düşümeden alın derim.Şu anda piyasa bulabileceğiniz en kalite kollar Logitech te var bilginize
  • Reklam
  •  
  • fyagiz
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bende Rumblepab 2 Corddless ve ChilStream almayı düşünüyorum. Özellikle ChilStream hava üfleme ile eli rahatlattığı için ve xbox kolu tasarımını taşıdığı içim ciddi ciddi düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?
  • dehset1
    Kayitli Üye

• bence rumblepad 2 cordless i al ben kullanıyorum harika oldukça uzun pil var ömrü monitörü göremeyecek kadar uzaklaşsan bile bilgisayar algılıyor ele tam oturuyor ancak iki eksiği var birincisi piysadaki en pahalı kol(75 ytl falan) ikincisi analogların kalibrasyon sorunu ki garanti sona ermeden bozulrsa dert etmene gerek yok yenisi ile değiştiriyorlar diyelim ki garanti süresi bitti ve bozuldu soruyorum acaba hangi kol 2 sene dayanır bir pes manyağı için(zaten manyağı olmayan bir kola 75 ytl vermez o maksatla söyledim ha bi de parası bol olan) tabi chilstreamde iyi hava üflemesi falan akıllıca ama kablosuz değil titreşim yok benim için titreşim önemli yine hangisini alırsan al pişman olmazsın
  • mcd334
    Kayitli Üye

• goztepeli__
    Kayitli Üye

• snopy usb converter izmirde satan bi yer bileniniz var mı acaba bende sony nin orjinal kolunu almayı dusunuyorumda acaba cankayda filan bulabilirmiym bu converteri bide acaba sorun cıkarır mı die biraz endisem var
  • goztepeli__
    Kayitli Üye

• bi tane convert cihazı buldum snopy degil ama simdilik bi sorun yok bi tane de kol aldım orjinal dediler ama ben tam emin degilim yinede simdilik bi sorun yok sora olur mu bilemem ama :S
  • Reklam
  •  
  • karamastik
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar selam,
      elinde orjinal Sony DualShock 2 gamepad ve Snopy converter olup satmak isteyen varsa lütfen bana ulaşsın.
      Teşekkürler.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting