• !nfern0
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • iyi akşamlar..arkadaşlar uzun süredir pes08 ve nfs pro street'in kasma sorunlarına çözüm arıyordum,driver denedim,Overclock değerlerimi düşürdüm,oyun option ayarlarıyla oynadım ama yok yok hiç fayda etmedi

derken aklıma geldi ve bios'a girdim..yaptığım tek şey;AGP FAST WRITING i disable etmek oldu..şu an 2 oyunda adeta yağ gibi,özellikle pes08 deki ceza sahasındaki kasılmalardan eser yok artık..
      çözüm bana aittir deneyin ve görün

başka forumlara falan yazarsanız alıntı'dır diye ekleyiverin yeter benim için

NOT:1.2 patch'i çıkmış,yeni gördüm buraya girince,bende şu an kurulu değil ona göre belki onu yükleyince dahada iyi olur oyun
  • Reklam
  •  
  • HellhammeR
    Kayitli Üye

• Öncelikle teşekkürler arkadaşım ben hiç oynayamıyordum nezaman maça başlasam 1 veya 2sn sonra makine mavi ekran veriyordu günlerdir küfür ediyordum ATERİM bozuldu diye senin söğlediğin yöntemi yapınca uykusuz geceler geri geldi çok çok teşekkürler
  • sdogan19640101
    Kayitli Üye

Takımı: Pendikspor
    • birader şu bios ayarını biraz acarmısın nasıl yapıldıgını anlaşılır bir şekilde anlatırsan bir çok arkadaşımızın derdine melhem olursun .teşekkürler.
  • Reklam
  •  
  • plare
    Kayitli Üye

Takımı: 1 FC Kaiserslautern
    • Ben de konusulanlardan pek bisey anlamayanlardanim. Herkesin anlayacagi kadar acik bir sekilde anlatirsaniz calismalarinizdan yararlanabiliriz.. Merakla bekliyoruz tesekkürler

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting