• gogosumer
    Özel Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • http://www.metacafe.com/watch/1828208//

evet arkadaşlar hareketlerin nasıl yapıldıgını yazmadım cunku çok basit hareketlerde var, bazı aklıma gelmeyen hareketleri koymayı unutmuş olabilirim ama yeni pes2008de olmayan hareketlerdende koydum

nasıl yapıldıgını merak ettiklerinizi bana sorabilirsiniz burda sorularını yazarsanız cvplarım iyi seyirler, yalnız müzik koymadım izlerken müzük açın daha güzel olur

dönerek topu arkaya doğru çekmek
      -- sol analog stick'i 360 derece çeviriyorsun ama her oyuncu o hareketi yapmıyor bazı oyuncularda var sadece o hareket yani manchesterda tevez yapıyor mesela...

başka bir yöne gidermiş gibi yapmak-- r1 tuşuna basarak oyuncuyu durduruyorsun daha sonra 2 kez fake atmak istedin yone yani yukarı veya aşağıya 2 kez basıyorsun tabi r1 basılı tutacaksın

bir yere gidermiş gibi yapıp tersine gitmek
      -- r1 basılı tutarak önce saga sonra sola yada tam tersını yaparsan bır yere gıdermıs gibi yapıp tam tersıne gıdıyor

2-3 kez bir yöne fake atmak
      -- her oyuncu yapmıyor vede özellikle ok tuşları ile oynuyorsan yapmanız çok zor, bu harekette yani 2-3 kez bir yöne fake atarken önce brz hızlaıp yavaşlıyorsun koşmadan elini çekiyorsun sonra adam kendi kendine koar durumdayken çok seri bir şekilde yukarı aşağı yukarı aşağı yukarı aşağı yapıyorsun

bilek hareketi ile topu önüne hafifçe açmak
      -- adamla sadece ileri tuşunu kullanarak gider durumdayken hızlı bir şekilde yukarı, aşağıı ve ileri yapıyorsun

Son güncelleme 04.10.2008, 17:40 tarihinde gogosumer tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • kralefe
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • xenoa
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • orda 2008 de olmayan sadece bi hareket var gerisi zaten 2008 dede yapılıyordu topu üstünden aşırtma hariç hepsini 2008 dede yaparsın sadece artık hareketleri yön tuşlarıylada yapabiliyorsunuz o kadar..
  • gogosumer
    Özel Üye

• 2008de parmak ucuyla topu onune açma olayı yoktu, tevezin donup topu arkaya atması olayı yoktu, bide o adamın ustunden atlatması yoktu sanırım diğerleri vardı, zaten bende hepsı bir arada olsun dıye yaptım videoyu, butun hepsının başına yazı yazmak uzun sürüyor diye nasıl yapıldıklarını yazmadım bıde butun hareketerı teker teker kontrol edip ona göre yazmak lazım nasıl yapıldıklarını sımdı ezbere yazarsam bı tusu eksık soylesem hareketı yapamazsın o yuzden vıdeoya koymadım nasıl yapıldıklarını bazı hareketler cok kombınasyon gerektırıyor

merak eden varsa nasıl yapıldıgını bakar hangısını istiyorsa sorar bende ilk sayfada editlerim yazarım hangı hareketın nasıl yapıldıgını
  • gogosumer
    Özel Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: botancudi

dönerek topu arkaya doğru çekmek ve başka yöne gider gibi yapmak bunları açıklar mısın kola göre anlat

dönerek topu arkaya doğru çekerken sol analog stick'i 360 derece çeviriyorsun ama her oyuncu o hareketi yapmıyor bazı oyuncularda var sadece o hareket yani manchesterda tevez yapıyor fazla adamda denemedim zaten

başka bir yöne gidermiş gibi yapmada ise r1 tuşuna basarak oyuncuyu durduruyorsun daha sonra 2 kez fake atmak istedin yone yani yukarı veya aşağıya 2 kez basıyorsun tabi r1 basılı tutacaksın

aynı zamanda r1 basılı tutarak önce saga sonra sola yada tam tersını yaparsan bır yere gıdermıs gibi yapıp tam tersıne gıdıyor
  • gogosumer
    Özel Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: botancudi

kardeş bana sen hepsini notepade yazıp atar mısın

sana özel bişey yapamam zaten çoğu hareket bilindik yapamadıgın varsa yada çok merak ettiğin sor bende buraya yazayım ilk baş sayfayada editleyim herkes görmüş olsun
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting