• 10 numara
    Kayitli Üye

• İLK BAŞTA KADRO DOSYASININ YEDEĞİNİ ALMAYI UNUTMAYIN
      SONRA SIRASIYLA ŞUNLARI UYGULAYACAĞIZ:
      1-EDİT BÖLÜMÜNE GİR
      2-EDİT PLAYER BÖLÜMÜNE GİR
      3-ENAŞAĞIDA INPUT NO VE YA P.NUMBER YAZAN BİR YER OLACAK HİLELERİ BURADAN ÇALIŞTIRACAĞIZ
      4-BURADA 4 TANE KUTUCUK VAR BURAYA TAKIM ID NUMARALARINI ŞÖYLE GİRİLECEK: DİYELİM Kİ TÜRKİYE'NİN ID KODU 028 İSE ORAYA 1028 OLARAK GİRİLECEK.BUNU YAPIP OKEYLEYİNCE BÜTÜN TAKIMIN GÜCÜNE 5 PUAN EKLENECEK.
      - BİZ TÜM TAKIMLARIN GÜCÜNE 5 PUAN EKLEMEK İSTİYOSAK 1999 YAZICAZ

-EĞER TÜM TAKIMLARIN GÜCÜNÜ AZALTMAK İSTİYORSAK TAKIM ID NUMARALARININ BAŞINA 2 KOYARAK YAPICAZ. ÖRNEĞİN 2028 YAZIP OKEYLETİCEZ.
      -BÜTÜN TAKIMLARIN GÜCÜNÜ BEŞER PUAN DÜŞÜRMEK İSTİYORSAK 2999 YAZIP OKEYLETİCEZ.

-ARTILARI:EDİTLEMEYLE FALAN HİÇ UĞRAŞMADAN TAKIMLARIN GÜCÜNÜ AZALTIP YÜKSELTMEK
      -EKSİLERİ:TAKIMLAR GERÇEK GÜÇLERİNDEN UAKLAŞIYOR VE BENCE OYUN ZEVKSİZ BİR HAL ALIYOR
  • Reklam
  •  
  • KoreSh
    Kapali Hesap

• kural ihlali ihlali forum yetkililerinde rica konu kilitlenmeli.Forum yetkililerinden rica ederim.
      Madde-18:Foruma yeni konu açacağınız zaman içerikle alakalı hiç bir ipucu vermeyen "Allah RiZaSı iÇin YarDım", "Arkadaşlar bakın bi","yarrrdddııııımmmm","Lütfen yaaarrrdıııım","niye kimse yardım etmiyor" vb başlıklar kullanmayın.Unutmayınki burası bir forum alanı ve burda herkes zaten yardım almak veya vermek için bulunuyor.İçerikle alakasız başlık yazmanız hem yardım almanızı geciktirecek hem de aynı durumda olan insanların yeni konu açmalarına neden olacaktır.
      Ayrıca konu başlığını büyüklü küçüklü harflerle yazmanız da forumun görünümü açısından kötü bir durum oluşturmakta.Ya hepsini küçük harfle ya da sadece kelimelerin ilk harflerini büyük harfle yazmanız görünüm açısından da iyi olacaktır.Yukarda sayılan hallere uymayan topicler silinecek veya kapatılacaktır.
      Geliyorum.SCN.net
  • Venom
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      FORUM KURALLARI
      Madde-18:Foruma yeni konu açacağınız zaman içerikle alakalı hiç bir ipucu vermeyen "Allah RiZaSı iÇin YarDım", "Arkadaşlar bakın bi","yarrrdddııııımmmm","Lütfen yaaarrrdıııım","niye kimse yardım etmiyor" vb başlıklar kullanmayın.Unutmayınki burası bir forum alanı ve burda herkes zaten yardım almak veya vermek için bulunuyor.İçerikle alakasız başlık yazmanız hem yardım almanızı geciktirecek hem de aynı durumda olan insanların yeni konu açmalarına neden olacaktır.
      Ayrıca konu başlığını büyüklü küçüklü harflerle yazmanız da forumun görünümü açısından kötü bir durum oluşturmakta.Ya hepsini küçük harfle ya da sadece kelimelerin ilk harflerini büyük harfle yazmanız görünüm açısından da iyi olacaktır.Yukarda sayılan hallere uymayan topicler silinecek veya kapatılacaktır.

*Açmış olduğun konu forum kurallarına göre hatalı başlık içermektedir. Forum kurallarına buradan erişebilirsin.

Son güncelleme 02.06.2006, 15:15 tarihinde _VeNoM_ tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting