• Reklam
  •  
  • Lumos
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • faysalbjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • kesinnikle haklısın kardeşim Bu yıl Pes Falan Hikaye yıllardır beklediğim FİFA bu yıl bizlerle Allahım Sonunda rehberde 10 numara pes oynayan arkadaşlarıma tavsiye ediceM

psn id : FV-BJK
  • L10M
    Kayitli Üye

• Dikkat ettimde hep 13-14 yaşındaki küçük kardeşlerimizin PES sevdası var hiç benim yaşlarımda olanların PES oynadığını görmedim açıkçası (Oynayanlar olabilir ben rastlamadım hiç). Bu neden kaynaklanıyor bilmiyorum açıkçası ama forumda böyle bir arkadaş vardı diyorduki PES formaları daha güzel yok işte fontları düzgün falan diye beğeniyormuş. Bırakın onlar biraz daha bu forma, font dertlerinde olsunlar nasıl olsa ilerde onlarda hangi oyunun futbolu daha çok yansıttığını, bir futbol oyununda nelerin önemli olduğunu anlarlar.

NOT: PC'yi bilmiyorum bilgisayarımı sadece internete bakmak için kullanıyorum ama bu sene FIFA PC'dede büyük geliştirmeler yapmış duyduklarıma göre.
      Lionel Messi #10 FC Barcelona #1
      Harry Kewell #19 Galatasaray #2
      Frank Lampard #8 Chelsea FC #3
  • Lumos
    Kayitli Üye

• L10M tarafından gönderilen mesaj
      Dikkat ettimde hep 13-14 yaşındaki küçük kardeşlerimizin PES sevdası var hiç benim yaşlarımda olanların PES oynadığını görmedim açıkçası (Oynayanlar olabilir ben rastlamadım hiç).

Bu şöyle açıklanabilir , siz bizim yaşımızdayken sadece fifa vardı ve bu futbol oyunlarının en iyisi o zamanlar fifaydı.
  • L10M
    Kayitli Üye

• Biz sizin yaşınızdaykende PES vardı merak etme ve sana şöyle söyliyim KONAMI PES'i o zamanlar sadece bir futbol oyunumuzda olsun diye çıkarırdı. Neyse anlaman için bi 5-10 sene daha büyümen lazım şu an sana ne kadar anlatsam anlamıycaksın.
      Lionel Messi #10 FC Barcelona #1
      Harry Kewell #19 Galatasaray #2
      Frank Lampard #8 Chelsea FC #3
  • reddevil66
    Kayitli Üye

Takımı: SS Lazio
    • Sitede bi çok pesçinin bu sene fifaya gececeklerini okudum ama bi tane fifacının busene pese geçeceğini okuyamadım veya görmemişde olabilirim siz gördünüz mü ?
  • GaLLaRDo78
    Kayitli Üye

• Fifa 11 Pc ye çıkmış gelmiş geçmiş "en iyi" futbol oyunu...Bu yorumu yaparken şunuda belirteyim fifayı 96 dan beri Pesi ise pes 3 ten beri her yıl oynarım ikisinide birbirine üstünlük kurduğu seneler oldu.Ama bu sene fifa gerçekten mükemmel bir oyun olmuş pc de...Konsolda zaten kraldı son birkaç yıldır en son pc de de üstünlüğünü ilan etti.Ancak Fifa 11 in bazı özellikleri konsola göre eksik olsada ben pc yi konsola tercih ederim daha kaliteli grafik ve yamalarla kişiselleştirilebildiği için.
  • cannerd
    Kayitli Üye

Takımı: Liverpool FC
    • Lumos tarafından gönderilen mesaj
      L10M tarafından gönderilen mesaj
      Dikkat ettimde hep 13-14 yaşındaki küçük kardeşlerimizin PES sevdası var hiç benim yaşlarımda olanların PES oynadığını görmedim açıkçası (Oynayanlar olabilir ben rastlamadım hiç).

Bu şöyle açıklanabilir , siz bizim yaşımızdayken sadece fifa vardı ve bu futbol oyunlarının en iyisi o zamanlar fifaydı.

Ben sizin yaşınızı geç, sizin yaşınızdaken 3 yıllık tecrübeli PES çi olarak gezerdim ortalıkta. Şu anda da PES te 10 yıllık tecrübem var.

Lisenin başında yalvarırdım millete PES oynayın, o oyun daha güzel diye. Kendime adam arardım. Başardım, yatakhanelerde turnuvalar yapıldı. Tabi fifayı bırakmayanlarda vardı. Ama oynama nedenleri, yok PES te takımlar lisansızmış, yok formalar yokmuş. falan filan. Şu an PES 2011 daha iyi diyenlerin dayanağı ne? Formalar pes te daha güzel, fontları daha iyi... Bilmem bi yerlerden bi çağrışım yaptı mı?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting