• gfblugano35
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
      • Play-off (27 Ekim 2011 Perşembe, 02:03)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • arkadaşlar aranızda bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatsın lütfen. benim oyunda lig bitti. puan durumu söle oldu:
      ts:79
      fb:78
      antep:70
      bjk:65

ancak play off a su sekilde yansıdı :
      ts:39
      fb:38
      antep:34
      bjk:32
      benm gazianteple aramdaki 8 puan farka ne oldu :S 4e düşmüş puan farkı. bu konu nasıl oluyor ? birde ilk 4 takım şampiyonluk icin yarışıyor bildigim kadarıyla. 1.ve 2. şampiyonlar ligine gidiyor. grubun 3 ve4.süde uefaya gidiyor. zaten bizde 3,4 ve türkiye kupası sampiyonu uefaya gidiyor. yani 3 takım. ee neden normal ligi 5,6,7,8 bitiren takımlar uefa icin kapışıyo :S artık uefaya 4 takımmı vercez :S beni bilgilendirirseniz cok sevinirim. şimdiden teşekkürler
  • Reklam
  •  
  • pesciserkan
    Kayitli Üye

• bildiğim kadarıyla play off grubu başlarken puanlar yarıya bölünüyo.
  • peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • evet aynene doğrudur puanlar yarıya iniyor
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Puanlar yarıya iniyor Play-off'ta. UEFA Avrupa Ligi'ne Playy-off Şampiyonluk grubunun 3'üncüsü direk giderken, 4. ve UAL Play-off Grubunun 1. takımı aralarında tek maç oynuyor onun galibi gidiyor. Bir de Kupa galibi gidiyor. Toplamda da eskisi gibi 2 ŞL 3 UAL oluyor.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • ercanerten
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • gfblugano35 tarafından gönderilen mesaj
      arkadaşlar aranızda bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatsın lütfen. benim oyunda lig bitti. puan durumu söle oldu:
      ts:79

fb:78

antep:70

bjk:65

ancak play off a su sekilde yansıdı :
      ts:39

fb:38

antep:34

bjk:32
      benm gazianteple aramdaki 8 puan farka ne oldu :S 4e düşmüş puan farkı. bu konu nasıl oluyor ? birde ilk 4 takım şampiyonluk icin yarışıyor bildigim kadarıyla. 1.ve 2. şampiyonlar ligine gidiyor. grubun 3 ve4.süde uefaya gidiyor. zaten bizde 3,4 ve türkiye kupası sampiyonu uefaya gidiyor. yani 3 takım. ee neden normal ligi 5,6,7,8 bitiren takımlar uefa icin kapışıyo :S artık uefaya 4 takımmı vercez :S beni bilgilendirirseniz cok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Senin puanının Play-Off'ta 39, Trabzonspor'un 40 olması gerekir normalde. Bir yanlışın olmasın ?

• ancak play-off için ayrı bir sorunda sonunda şampiyon olsanız bile play-off dan ötürü belkide profilinde league wins boş kalıyor
  • ercanerten
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • farinosman tarafından gönderilen mesaj
      ancak play-off için ayrı bir sorunda sonunda şampiyon olsanız bile play-off dan ötürü belkide profilinde league wins boş kalıyor

İlk okuduğumda olur mu ki böyle bir şey diye düşündüm, oyuna baktım ve hazin son; League Wins: 0

Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa gözüküyor fakat lig şampiyonluğu menajer profilinde gözükmüyor.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting