• Mahatma
  Kayitli Üye


  Kayıt: 19-07-2006
  Yaş: 44
  Mesajlar: 56  • Gerekli açıklamalar;

   PLUTON GAME PS3
   WİNNİNG ELEVEN 2008 TURNUVASI

   12 TEMMUZ 2008


   TURNUVA KATILIM KOŞULLARI
   1. Turnuva katılım ücreti 25 YTL 'dir.
   (YİRMİBEŞ YENİ TÜRK LİRASI)
   2. Her katılımcı katılım formunu dolduracak,imzalayarak
   başvuru noktalarına teslim edecektir.
   3. Katılım formuna Nüfüs Cüzdan fotokopisi ve
   katılım ücretini yatırdığı belge eklenecektir.

   TURNUVA KURALLARI
   *Turnuvamızda katılım sınırı yoktur ,ancak 64 kişiye kadar katılım olması durumunda turnuva başlayacaktır. ilk başta eleme grupları oluşturulacak (8'er takımlı 8 grupta eleme maçları oynanacaktır.) Tek devreli lig usulüne göre oynanacaktır.Yani her takım 7 maç yapacaktır ve gruplardan ilk 2 takım bir üst tura çıkarak çift devreli olarak maçlarına devam edecektir.Yarı final,çeyrek final ve final maçı tek maç olarak oynanacaktır.Katılımın 64 kişiyi geçmesi durumunda ise gruplara girebilmek için eleme maçları yapılacaktır.
   *Turnuvamıza herkes katılabilir,kişisel anlaşmazlıklar,özel durumlar,Organizasyon dışı davranışlar,diğer organizasyonlarda yaşanan anlaşmazlıklar,çatışmalar ve organizasyon dışı yazışmalar,bu organizasyonu bağlamaz.Kişisel istekler kabul edilemez.
   *Turnuvamızda organizasyon sırasında tartışma çıkaran,sözlü hakaret eden,kavgaya yeltenen ve turnuva ortamını bozan kişiler durumuna ve konumuna bakılmaksızın 2 taraflı olarak diskalifiye edilecek ve bir dahaki düzenlenecek herhangi bir turnuva aktivitesine alınmaması hakkı tarafımız'da saklı tutulacaktır.
   *Turnuvamızda oynanacak futbol oyunu olan WİNNİNG ELEVEN futbol oyunu ahlaki futbol kuralları çerçevesinde olacaktır.Oyunun açıklarını herhangi bir şekilde kullanıp su istimal edenler (VAKİT GEÇİRMEYE YÖNELİK TOP ÇEVİRME) ve Normal şekilde top oynamayıpda bu kural dolayısı ile suistimal edip şikayet edenler bir defa ikaz edilecek ,tekrarı halinde affedilmeden turnuvadan diskalifiye edilecektir.Bu tarz olaya yeltenen oyuncuların tespiti için durumdan rahatsız olan oyuncular,maçı durdurarak oyunun herhangi bir yerinde kendi maçlarına gözlemci talep edebilecektir.
   *Eleme grup/Grup ve Turatlama ,Yarı final ve Çeyrek final maçları 10 dakika ve final maçı 15 dakika üzerinden oynanacaktır.
   *Her oyuncu kendi game pad’ini getirme hakkına sahiptir.Aksi halde kafe’deki game pad lere itiraz edilemez.
   *Gruplar Puan sistemli olacak ve her takım birbiriyle 1 defa maç yapacaktır.Oynanan maçlar esnasında futbolculara gösterilen sarı ve kırmızı kartlar bir sonraki maça etki etmez.
   *Oynanan grup maçlarında eşitlik halinde ikili averaja bakılacak bundada eşitlik olması halinde önce genel averaj sonra atılan gol,en sonrada yenilen gole bakılacaktır.Bütün bunlarda eşitlik söz konusu ise iki rakip arasında uzatmasız ,penaltısı açık 2.maç oynanacak ve eşitliğin bozulmaması halinde penaltı atışlarına gidilecektir.
   *Final maçlarına geçildiğinde eşitlik halinde iki rakip arasında uzatmasız ,penaltısı açık 2.maç oynanacak ve eşitliğin bundada bozulmaması halinde penaltı atışlarına gidilecektir.

   *Oynanan oyun sırasında Playstation 3 te takılma veya kapanma söz konusu olursa yeni bir maç açılacak ve bir önceki maçta takılma olduğu sıradaki şartlar sağlanacaktır.(KIRMIZI KART,GOLLER VB.) ve kalan maç dakikaları oynanacaktır.
   *Turnuvamızda her kullanıcı iki farklı takım seçecektir. Sonradan takım değiştirilemez. Takımlar tamemen kulüp takımları arasından seçilecektir. Turnuva esnasında bu seçmiş olduğunuz 2 takım dışında farklı bir takımla oynadığınızın tespit edilmesi halinde uyarıya gerek kalmadan Diskalifiye edileceksiniz. Çift maçlarda aynı takım kesinlikle karşılaşmayacak ve ev sahibi istediği takımı seçme hakkına sahip olduğundan,rakibide 2.takımını seçecektir.
   Eğer sizin seçtiğiniz ve oynamak istediğiniz takım ,rakibiniz tarafından her iki maçtada karşınıza çıkmayacaksa,Her 2 maçınızdada seçeceğiniz öncelikli takımınızla mücadele edebilirsiniz.
   *3.lük ve final maçları tek maç üzerinden yapılacağı için takımların seçiminde aynı takımın karşılaşmasında bir kısıtlamamız olmayacaktır.
   *Turnuva gerçekleşmediği takdirde önceden katılım ücreti verenlerin paraları geri verilecektir.Turnuva iptali dısında para iadesi yapılmıycaktır ve kişisel mazeretler kabul edilmeyecektir *Turnuva sırasında cep telefonu kapalı durumda olacak maç saatinden en az 15 dakika önce turnuva yerinde bulunmaları gerekmektedir ve turnuva saatinde yerinde olmayanlar elenecektir.
   *Seyirci,oyuncu,gözetmen,muhabbeti yasaktır.
   *Yiyecek ve içecekler ücretlidir.
   *İki rakibin karsılıklı anlasması sonucunda 5 dakika sigara molası devre arasında verilebilir.
   Oyun esnasında içeride sigara içmek kesinlikle yasaktır.   OYUN KURALLARI
   1-Turnuvamız oyun ayarlarında injury(SAKATLIK)Seçeneği açık olacaktır.

   2-Turnuvamız Oyun ayarlarında Kondisyon seçeneği RANDOM olacaktır.

   3-Maç öncesi Formation süresinde bir kısıtlama getirilmeyecektir ama rakip oyuncuyu sıkmamak FAİR PLAY gereğidir.

   4-Oyun sırasında sadece oyun durduğunda (KORNER,TAÇ,AUT,FAUL ATIŞI VB.) START tuşuna basılarak oyun durdurulup işlemler yapılabilir.Bu kurala uymayıp top hareket halinde iken oyunu durduran uyarıya gerek kalmadan hükmen yenik sayılacaktır.

   5-Maç öncesi taktik ayarlarında kendi oyuncularının moral ve kondisyon durumlarının kötü olduğunu görerek bu durumu düzeltmek adına makinanın kapanmasına yol açmak veya yanlış takımı seçtim bahanesi ile oyundan çıkılması halinde buna yeltenen katılımcı hiçbir uyarıya gerek kalmadan direk diskalifiye edilecektir.

   6-Kamera geniş(wide) olacaktır.Ama istediği takdirde iki kullanıcı anlaşarak kamerayı belirleyebilir.

   7-Ekranda radar olacak ve altta yer alacaktır.Ama iki oyuncu anlaşırsa yeri değiştirilebilecek ya da kaldırılabilecektir.
   Radar dışında kalan name plate, skor ve süre kaldırılamaz.


   OYUN AYARLARI ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR :
   STADİUM : Konami Stadium(Oyuncuların anlaşamaması durumunda seçilecektir.)

   General Settings

   Match Settingsi

   Game Level:Top Player

   Match Time:10 Min.(Final maçı 15 dakika)

   İnjuries:yes

   Condition:home:Random

   Condition:Away:random

   Com Starting Line-Up Auto Select:No

   Ball Type:+Teamgeist LF(2 tarafın top seçiminde anlaşamaması halinde seçilecektir.)

   Rule Settings

   Match Type:EX.:no

   PK:no

   Max.No.of Substitutions:3 Players

   turnuvamızda büyük ödül olarak
   PS3(PLAYSTATİON 3) konsol verilecektir.
   2. ve 3. Olanlarada ödül verilecektir.
   ÖDÜLLERİ TURNUVA TARİHİNE KADAR DEĞİŞTİRME HAKKINI PLUTON GAME SAKLI TUTAR)
   (Anlaşmazlıkları PLUTON GAME çözümleyecektir.)

   (TURNUVA KURALLARI DEĞİŞTİRME HAKKINI PLUTON GAME SAKLI TUTAR)
   Bu güzel organizasyona tüm WİNNİNG ELEVEN 2008 sevenleri davet ediyor

   *Katılım ücretlerini banka havelesi,eft ve ptt aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. Ayrıca başvuru noktalarında makbuz karşığında ödeme yapabilirsiniz.
   TURNUVA YERİ
   PLUTON GAME
   PLAYSTATİON OYUN SALONU
   RIHTIM CAD. RASİMPAŞA MAH.
   KIRMIZI KUŞAK SOK NO:20/B
   KADİKÖY/İSTANBUL

   Tel: =0216 338 49 93
   '' plutongame@hotmail.com Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır ''   Detaylı bilgi için;

   http://www.playstationturk.com/modules. ... 906#110906
 • Reklam
 •  
 • Mahatma
  Kayitli Üye


  Kayıt: 19-07-2006
  Yaş: 44
  Mesajlar: 56
  • Arkadaşlar bu turnuva hakkında bilgisi olan var mı? En önemlisi saatini göremedim ben, hangi saatler arasında.. Ayrıca daha önce de gerçekleşmiştir burada turnuva diye düşünüyorum.. Buraya gelenler hep sağlam oyuncular mı olur? Aynı gün Beşiktaş'ta da Sapphire'in turnuvası olacak.. Hangisi daha zorlu olur, bilen bilgilendirirse sevinirim.


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting