• Reklam
  •  
  • Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Notthingam kariyerimde ilginçtir man utd'yi 4-1 liverpool'u 6-1 ile geçmiştim ilk iki maçımda ardından w.b.albion gibi lige yeni çıkan takıma kendi evimde 2-1 kaybettim daha sonrada inişli çıkışlı bir grafik ve yeniden eski taktiğime geri döndüm.:) boş bir taktik değil belli ki fakat benim takımıma göre değil.
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Life.
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • ergooo
    Kayitli Üye

• merhaba.. öncelikle bu taktiği 2018 yılına kadar galatasaray da kullanarak başarılı sonuçlar aldığımı söyleyebilirim..bu süre içinde 4 kere şampiyonlar ligini aldım 1 kez de finalde kaybettim..
      gelelim asıl meseleye: taktiğin ana felsefesi hücum organizasyonlarının göbekten başlatılması,gol pozisyonlarının bu bölgelerde aranması vs. bu konuda gerçekten işlerliği oldukça üst seviyede..fakat diziliş gereği kanat oyuncusu olmadığı için neredeyse hiç kanat akını yapılmıyor oysaki fm 2009 da kanat akınlarının önemli bir yer tuttuğunu söylemeliyim..bu sorun üzerinde bir çalışma yaparak taktiğin ana felsefesini kesinlikle bozmadan yaptığım ufak tefek değişiklerle takımın uygun olduğu anlarda kanat akınlarını gerçekleştirmesini sağlayacak ve oldukça belirgin bir şekilde atılan gol sayısında artış sağlayacak bir yenilik getirdim..DR ve DL mevkileri yeni versiyonda kanat akını görevi üstleniyor..(kanat organizasyonlarının yanında duran top vs gibi önemli yerler de geliştirildi)şimdilik fazla detaya girmeden burada kısa kesiyorum.. eğer konu ile yetkili arkadaşlar bana ulaşırlarsa taktiğin geliştirilmiş versiyonunu paylaşmak isterim.. power of goal 2009 v2 adıyla sunulabilir..altında yine taktiği yapan ve asıl emeği harcayan kişinin imzası olur,bu benim için sorun teşkil etmez..eğer uygun görülüp elimdeki yeni versiyon yayımlanırsa fm 2009 oynayan herkes çok memnun kalacak,bundan emin olabilirsiniz..
  • aLee42
    Kayitli Üye

Takımı: Maranatha FC de Fiokpo
    • Güzel Taktik.Özellikle Deplasmanlarda Cok İşime Yarıyor.
      Takım:Fc Bayern Munich

Biraz çirkin olsaydım Pele'nin adı bile anılmazdı ( George Best )

Bizi sevenleri üzmeyelim baba ( METiN OKTAY )
  • xea
    Kayitli Üye

• yanliz bu taktigi uygulamaniz icin, ozellikle orta saha oyuncularinizin passing ve teamwork ozellikleri yuksek olmalidir(daha onceden de kullandigim bi taktik oldugu icin soyleyeyim dedim) bir de defensive full back'leri wide back olarak oynatirsaniz astronomik skorlara ulasabilirisiniz(tarafimdan denenmistir)
  • Reklam
  •  
  • TuNdRaLoWeR
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Arkadaşlar teşekkürler.Görüyorum ki kiminiz başarılı olmuşsunuz kiminiz başarısız.Elbette bir diablo yaratamazdım sizlere.Ama ben bunu bana ait olduğu için değil gerçekten kaliteli olduğu için söylüyorum ki sağlam taktiktir.Oyun çıkmadan ben aklımda bir çok şeyi şekillendirmiştim zaten.Oyun çıktı bir kaç gün uğraş verdim taktik meydana geldi.

Adaş (Passenger), çok güzel bir olay aslında EPL'nin ve dünyanın devi iki takımı yenmek.WBA mağlubiyetin kötü olmuş yalnız ben şunu hatırlatayım (genel anlamda) sürekli aynı taktiğin kullanılması bir süre sonra sizi hezimete uğratır.Büyük bir hayal kırıklığı yaşatır.1 sene oynarsınız başarılı olursunuz, hadi 2.senede oynarsınız başarılı olursunuz ama 3.senede anlarsınız zaten ne demek istediğimi.Bunu genel taktikler için de söylüyorum yani.Ayrıca Eren kardeşim iyi demişsin, taktik şu anda bir çok Çin sitesinde de kullanılıyor ve yayınlanmış.Fransa, İngiltere gibi Avrupa ülkelerini geçtimde Doğuya bile yayılması beni çok mutlu etti, kendimi geçtim Türk adının oralarda geçmesi bile çok sevindirici.Hatta arşivime bakayım bir Çinli arkadaşımız denemiş bana söylemişti.Hatta daha öncelerden dostum olan bir kaç yabancı site yöneticisi bile benden taktiğe bir kaç ayar çekebilmek için izin istedi.Ben izin vermedim, boş taktik değildir yani.Ama size illa ki POTG kullanın da demiyorum, kanat oyuncularınızla bol bir kadronuz varsa kesinlikle POTG size göre değil.Ama sağlam MC ve AMCleriniz varsa hiç düşünmeyin bile...
      He'll f***ing murder ya!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting