• BlackMoney
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: aLee42

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: BlackMoney
      arkadaşlar benim ilk 11'im şu şekilde bu taktik uyar mı kararsız kaldım??

De Sanctis
      Sabri (Abdurrahman Dereli) Servet Meira Hakan Balta
      Linderoth(M.Topal - Eduardo Costa)
      Arda Kewell
      Uğur Yıldırım Carlos Vela
      O.Cardozo(M.Yıldız - M.Baros)

sizce bu taktik mi yoksa power of the goal taktiği mi daha iyi oturur takımıma şimdiden teşekkürler

Arda-Kewell-Vela gibi çok iyi kanat oyuncuların var.Eğer bu taktikle oynarsan kanat oyuncularına yazık edersin.

Öncelikle yorumuma cevap verdiğin için teşekkürler . Ayrıca geçen mesajda yazdığım taktikle takım coştu sevilla'yı 3-0 fenerbahçe'yi 2-0 beşiktaşı 2-1 trabzonu 1-0 yendim tsl'de en yakın rakibimlew 8 puan fark var FTK'da finaldeyim uefa'da çeyrek finalde elendim :/ :D
  • TuNdRaLoWeR
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Yeni link ilk mesaja eklenmiştir, Zshare uzantılı linkten taktiği yeniden indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Dipnot: Taktik 20.000 indirme sayısına ulaştı.

He'll f***ing murder ya!
  • ob07
    Kayitli Üye

• mrb arkadaşım bütün yorumları okudum anladığım kadarıyla çok başarılı tabi bu başarıda kıskanılacaktır:) bunu dert etme... ve emeğin için saol... ama bi kaç bişey sorucam man utd. la oynuorum acaba hangi isimler gibi forvet ve orta saha oyuncuları almam gerek yardımcı olur musun? şimdiden tşkler
  • Asmim
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadasım yorumları okudum . taktiğin oldukça basarılı anlasılan . mental olarak kanatsız oynamak bana uymuyor , kullanmayacagım , o ayrı . ama görüyorum ki site sahipleri bazı arkadaslar takdir edeceği yerde bu konu üzerinden sahsi sataşmalara girmişler . sen bunları dert etme . uğraşmıssın övünmek en dogal hakkın . bu yorum üzerine banlanırsam da şaşırmayacağım . kumanda onlarda ne de olsa . ( Bu türlü düşünmyenleri tenzih ediyorum )

Takımı: Manchester United FC
    • Taktikten ilham olan çok olmalı ki taktiğin çakma isimleri çıkmış.Henüz geçenler de gördüm birisi yapmış "Panzer Of The Goal":D
      He'll f***ing murder ya!
  • Reklam
  •  
  • berdun
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • agalar sadece bi tane mc ye arda turan ı koysak nasıl olur eğer olmaz diyorsanız türk mc olarak hangi futbolcuyu önerirsiniz .... şimdiden teşekkürler

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting