• duman1967
  Kayitli Üye
  Kayıt: 25-05-2006
  Yaş: 34
  Mesajlar: 45


  • TURNUVA YERİ : [size=15pt]BEŞİKTAŞ SPEED CAFE [/size]

   Açık adres:Kabalcı Kitabevinin olduğu caddeden çarşı içine doğru yaklaşık 300 metre mesafededir.Olduğu sokağın bir köşesinde petshop bir köşesinde Ofluoğlu Ekmek Fırını vardır.Adres açıktır yalnız beşiktaşı bilmeyenlerin olma ihtimalini göz önünde bulundurarak turnuva günü beni 0537 845 74 84 bu numaradan aramaları halinde gerekli yardım yapılacaktır.


   TURNUVA TARİHİ : [size=15pt]12 AĞUSTOS 2007 PAZAR[/size]

   TURNUVA BAŞLANGIÇ SAATİ : [size=15pt]09.00[/size]
   1- TURNUVAYA KATILIM ÜCRETİ [size=15pt]30 YTL[/size].
   2 - ÖDÜLLER :

   1. SONY PLAYSTATİON 3
   2. ................
   3. ...............


   (ÖDÜLLERİ TURNUVA TARİHİNE KADAR DEĞİŞTİRME HAKKINI PESTURKİYE SAKLI TUTAR,KATILIM DAHILINDE PS3 50 KISININ ALTINDAKI KATILIMA PARA ÖDÜLÜ VERILECEKTIR.. )


   3- TURNUVAYA KATILIM SINIRLAMASI YOKTUR. TURNUVA STATÜSÜ ŞAMPİYONLAR LİGİ STATÜSÜ BAZ ALINARAK YAPILACAKTIR. YEREL DEĞİŞİKLER YAPILABİLİR.TURNUVA KATILIM SAYISINA GÖRE 11 AĞUSTOS CUMARTESİ 2007 GÜNÜ GRUP SAYISI VE GRUP İÇİ TAKIM SAYILARI BELİRLENCEKTİR. GRUP SAYISI HARİÇ SÖZ KONUSU BELİRLEMELER KURA YOLUYLA GERÇEKLEŞİCEKTİR. BU KONULARDA TEK VE DİREK SORUMLU PESTURKİYE'DİR. DIŞARDAN GELEN HERHANGİ TEKLİF PROFOSYONELLİK ÇERÇEVESİ İÇİNDE KABUL EDİLEMEZ.

   ANCAK ;

   4 LÜ EŞLEŞMELER DURUMUNDA EĞER 4 KİŞİNİNDE SÖZLÜ ONAYI ALINIRSA 4 KİŞİ ARASINDA TEKRAR KURA ÇEKİLEBİLİR. AMA O AN TURNUVADA OLAN OYUNCALARDAN BİRİ BİLE İTİRAZ EDERSE 2. ÇEKİLEN KURA İPTAL EDİLİR VE İLK HALİNE GERİ DÖNER.

   4- TURNUVAMIZA HERKEZ KATILABİLİR.KİŞİSEL ANLAŞMAZLIKLAR, ÖZEL DURUMLAR , ORGANİZASYON DIŞI DAVRANIŞLAR , DİĞER ORGANİZASYONLARDA YAŞANAN ANLAŞMAZLIKLAR ,ÇATIŞMALAR VE ORGANİZASYON DIŞI YAZIŞMALAR BU ORGANİZASYONU BAĞLAMAZ. KİŞİSEL İSTEKLER KABUL EDİLMEZ.

   5- ORGANİZASYON SIRASINDA TARTIŞMA ÇIKARAN , SÖZLÜ HAKARET EDEN, KAVGAYA YELTENEN , VE TURNUVA ORTAMINI BOZAN KİŞİLER DURUMUNA VE KONUMUNA BAKILMAKSIZIN 2 TARAFLI OLARAK DİSKALİFİYE EDİLECEK VE BİR DAHAKİ TURNUVAYA ALINMAMASI HAKKI PESTURKİYE TARAFINDAN SAKLI TUTULACAKTIR.

   6- OYUN FUTBOL KURALLARI ÇERÇEVESİNDE OLACAKTIR.FAKAT OYUNUN AÇIKLARINI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANIP SUİSTİMAL EDENLER VE NORMAL TOP OYNAMAYI DA SUİSTİMAL OLARAK ŞİKAYET EDENLER AFFEDİLMEYECEKTİR.TURNUVADA TOP ÇEVİRMEK KESİNLİKLE YASAKTIR. İSTİYEN OYUNCULAR OLAYIN VUKU BULMASI HALİNDE OYUNU DURDURUP OYNANAN MAÇA GÖZLEMCİ İSTİYEBİLİRLER.

   7- GRUP MAÇLARI VE YARI FİNALE KADAR OLAN ELEMELİ MAÇLAR 10 DAKİKA ÜZERİNDEN OYNANACAKTIR. YARI FİNAL VE FİNAL MAÇLARI 15 ER DAKİKA ÜZERİNDEN OYNANACAKTIR.

   8 - OYUN AYARLARI ŞU ŞEKİLDE OLCAKTIR :

   ENTRANCE SCENE : OFF

   LEVEL : TOP PLAYER (5 YILDIZ)

   MATCH TIME : 10 MİN.

   EXTRA TIME : OFF

   PENALTY : OFF

   NUMBER OF SUBS : 3 PLAYERS

   INJURIES : OFF

   TIME : NIGHT

   SEASON : WINTER

   WEATHER : CLEAR

   STADIUM : SAPPARE DOME

   REFEREE : RANDOM

   STADIUM EFFECT : OFF

   OYUNCU KONDİSYONLARI : YEŞİL OK

   HOME&AWAY : NATURAL

   OYUN İÇİ :

   KAMERA : WIDE (İKİ OYUNCU ARASINDA ANLAŞIRSA BU AYAR DEĞİŞTİRİLEBİLİR)

   STAMINA BAR : ON

   9- HER OYUNCU KENDİ GAME PAD' İNİ VE MEMORY CARDINI GETİRME HAKKINA SAHİPTİR. AKSİ HALDE CAFEDEKİ GAME PADLERE İTİRAZ EDEMEZ. MEMORY CARD TAN FORMATİON HARİCİ BİRŞEY YÜKLEDİĞİ TESPİT EDİLEN OYUNCU DİSKALİFİYE EDİLİR.

   10- GRUPLAR PUAN SİSTEMLİ OLACAK VE HER TAKIM BİRBİRİYLE 2 MAÇ YAPICAKTIR. KATILIM SAYISINA GÖRE GRUPTA KAÇ TAKIMIN ÇIKACAĞI 21 NİSAN 2007 CUMARTESİ GÜNÜ BELİRLENECEKTİR.SARI VE KIRMIZI KARTLAR BİR SONRAKİ MAÇA ETKİ ETMEZ. EŞİTLİK HALİNDE DEPLASMAN GOLÜ GÖZETMEKSİZİN İKİLİ AVERAJA BAKILACAK BUNDADA EŞİTLİK OLMASI HALİNDE ÖNCE GENEL AVERAJ SONRA ATILAN GOL EN SONDA YENİLEN GOL E BAKILACAKTIR. BÜTÜN BUNLARDA EŞİTLİK SÖZ KONUSU İSE İKİ RAKİP ARASINDA DİREK PENALTI ATIŞLARINA GİDİLECEKTİR. 3. BİR MAÇ OYNANMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

   OYNANAN OYUN SIRASINDA PLAYSTATİON 2 DE TAKILMA VEYA KAPANMA SÖZ KONUSU OLURSA YENİ BİR MAÇ AÇILACAK BİR ÖNCEKİ MAÇTA TAKILMA OLDUĞU SIRADAKİ ŞARTLAR SAĞLANACAK (KIRMIZI KART , GOLLER VB.) VE KALAN MAÇ DAKİKALARI OYNANACAKTIR.

   11- GRUP MAÇLARI SONRASI EŞLEŞMELER KURAYLA BELİRLENECEKTİR. GRUP BİRİNCİLERİ EŞLEŞTRİLMEYECEKTİR.

   12- ELEMELER 2 MAÇ ÜZERİNDEN DEPLASMAN GOLÜ OLMADAN YAPILACAKTIR. EŞİTLİK HALİNDE DİREK PENALTI ATIŞLARINA GEÇİLECEKTİR. SADECE 3. LÜK VE FİNAL MAÇI TEK MAÇ ÜZERİNDEN UZATMA VE PENALTI ATIŞLARI AÇIK ŞEKİLDE OYNANACAKTIR.

   13- TURNUVADA TAKIM SINIRLAMASI YOKTUR.MASTER LİG TAKIMLARI İLE OYNANAMAZ. FORMATİON SÜRESİNDE BİR KISITLAMA GETİRİLMEYECEKTİR. AMA RAKİP OYUNCUYU SIKMAMAK FAİR PLAY GEREĞİ'DİR.

   14- OYUN SIRASINDA SADECE OYUN DURDUĞUNDA (TAÇ KORNER VB...) START TUŞUNA BASILARAK OYUN DURDURULUP İŞLEMLER YAPILABİLİR. BU KURALA UYMAYANLAR BİR UYARI ARDINDAN DİSKALİFİYE EDİLECEKTİR.

   15- PESTURKİYE YUKARDAKİ TUM KURALLARI VE AYARLAMALARI DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.


   HERKESE BAŞARILAR.....

   PESTURKİYE.NET TEAM


   http://www.pesturkiye.net

   iletişim:mahmut__duman@hotmail.com
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting