• Exotic
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Rumuz : exotic30

İstanbul

Ekleyin oynayalım

Aramızda turnuva da yaparız:) Ne dersiniz?
  • Reklam
  •  
  • Exotic
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Dün aksam sendersonamca

çok sıkı çekişmeli ve zevkli maclar yaptık.Gercekten de bir türkle türk takımlarıyla oynamak çok güzel bir duygu:)Tabi ki illa Türkiyeden takımlar almamız şart değil her takımı alabiliriz sınırlama yok.Ben istiyorum ki hafta içi gece 00:00 civarlarında hafta sonu da gündüz ya da aksam saatlerınde ps3 te bulusup lig yapalım.NE dersiniz hoş olmaz mı?Ps3 ten beni ekleyin mesaj atın.Ordan konusarak ayarlarız.Ne dersiniz?

PSN Handle : exotic30
  • Reklam
  •  
  • sendersonamca
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Exotic tarafından gönderilen mesaj
      Dün aksam sendersonamca

çok sıkı çekişmeli ve zevkli maclar yaptık.Gercekten de bir türkle türk takımlarıyla oynamak çok güzel bir duygu:)Tabi ki illa Türkiyeden takımlar almamız şart değil her takımı alabiliriz sınırlama yok.Ben istiyorum ki hafta içi gece 00:00 civarlarında hafta sonu da gündüz ya da aksam saatlerınde ps3 te bulusup lig yapalım.NE dersiniz hoş olmaz mı?Ps3 ten beni ekleyin mesaj atın.Ordan konusarak ayarlarız.Ne dersiniz?

PSN Handle : exotic30

Bu gecede eğlenceliydi:) Fenerbahçe'ye şansın tutmayacak sanırım Finaldede Roma fena patladı ama nezamana kadar bu şansım sürecek bilemiyorum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting