• anilacar52
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bu gün pes'e girdim 2 maç yaptım sonra adamın teki bişey dedi bende küfür ettim
      1 maç daha yaptım ondan sonra daha da online'a giremedim .. Sol altta yeşil şey dönüp duruor daha sonra "Bir Hata Oluştu" deyip çıkyıor.. Acaba ban mı yedim yoksa bir bakım falanmı var.. Eğer ps3'te oynayan veya bilgili biri varsa yardım ederlerse çok sevinirim...Bu arada pes 2011'e öbür hesabımla girdim yine aynı hatayı verdi... Ama pes 2010'a online'a girebiliyirum...
  • Reklam
  •  
  • Mustang.Q7_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • anilacar52 tarafından gönderilen mesaj
      Bu gün pes'e girdim 2 maç yaptım sonra adamın teki bişey dedi bende küfür ettim

1 maç daha yaptım ondan sonra daha da online'a giremedim .. Sol altta yeşil şey dönüp duruor daha sonra "Bir Hata Oluştu" deyip çıkyıor.. Acaba ban mı yedim yoksa bir bakım falanmı var.. Eğer ps3'te oynayan veya bilgili biri varsa yardım ederlerse çok sevinirim...Bu arada pes 2011'e öbür hesabımla girdim yine aynı hatayı verdi... Ama pes 2010'a online'a girebiliyirum...

Küfürden değildir o. Ben çok küfürleştim yabancılarla. Başka bi problemdir.
  • anilacar52
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Oyun Tükrçe ya ettiğim küfürü sansürledi **** ** die Sen bir denesen giriyormu Online'a diye ?
  • DaReDeViLTR
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting