• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Fransa Ligi'nin ikinci haftasında Paris Saint Germain deplasmanda Ajaccio ile 0-0 berabere kaldı.

Fransa Ligi Ligue 1'in ikinci haftasında Paris Saint Germain, Ajaccio deplasmanına konuk oldu. Stade François-Coty'de oynanan mücadelede kazanan çıkmazken; taraflar sahadan 0-0'lık eşitlikle ayrıldı.

Yaz transfer döneminin flaş ekibi PSG, Zlatan Ibrahimovic'in sakatlığı nedeniyle kadroda yer almazken; İsveçli oyuncunun yokluğu başkent ekibinin hücumlarında kendini hissettirdi. Zlatan Ibrahimovic, geçtiğimiz hafta Lorient karşısında iki gol birden kaydetmiş fakat bu goller galibiyet için yeterli olmamıştı. Öte yandan PSG'nin bir diğer yeni transferi Ezequiel Lavezzi, karşılaşmanın 59. dakikasında kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Bu sonuçla birlikte ikinci haftada ikinci beraberliğini alan PSG 3 puanla tanışamazken; Ajaccio puanını 4'e yükseltti. Ligin üçüncü haftasında PSG sahasında Bordeaux'u ağırlarken; Ajaccio deplasmanda Valenciennes ile karşılaşacak.
  • Reklam
  •  
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • PSG'den fazla umutlu değilim eğer Lyon biraz eski zamanlarındaki gibi oynar lige biraz daha önem verirse 1.lik ipini göğüsler gibi.
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting