• CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Quaresma gidecek mi? Yoksa takımda mı kalacak? İşte bu tartışma Türkiye'nin futbol gündemini en çok meşgul eden konulardan biri.

Samet Aybaba'nın takımda istemediği Quaresma'nın gönderilmesine neredeyse kesin gözüyle bakılsa da, taraftar bu duruma karşı çıkmaya hazırlanıyor.
      Önce Twitter'da Quaresma'yı TT listesine taşıyan Beşiktaş taraftarları, şimdi de Ricardo Quaresma'nın satılmaması için imza kampanyası başlattı ve bir internet sitesi açtı:
      Eğer siz de Beşiktaş taraftarıysanız ya da rakip takım taraftarı olduğunuz halde Quaresma'yı Türkiye'de izlemeye devam etmek istiyorsanız, yukarıdaki internet adresine giderek formu doldurabilir ve belki de Ricardo Quaresma'nın takımda kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

quaresmasatilmasin.com

Besiktas, we came here to die with you
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Die Föhlen
    Kayitli Üye

Takımı: VfL Borussia Mönchengladbach
    • Parasını Beşiktaş'a FEDA etmeyene neden taraftarımız imza koyuyor?
    Kayitli Üye

• Dalga falan geçtiğimiz yok isteyen imza atar isteyen atmaz size hesap vermiyorum adam gibi cevabınızı verin konudan çıkın bu kadar basit.Adam 3 750'ye imza attı ve sözleşmesi var + bu kadar yapılandan sonra kimseden FEDA bekleyemezsin

• AnatoL
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • feda beklemek yanlış ama bu adam çoğu yabancı gibi türkiyenin parasını sömürüyor resmen. zorla tutmasınlar istiyorsa gitmek satsınlar

Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
  • Die Föhlen
    Kayitli Üye

• CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Dalga falan geçtiğimiz yok isteyen imza atar isteyen atmaz size hesap vermiyorum adam gibi cevabınızı verin konudan çıkın bu kadar basit.Adam 3 750'ye imza attı ve sözleşmesi var + bu kadar yapılandan sonra kimseden FEDA bekleyemezsin

Forumlar olayları tartışmak içindir eğer bir konu açıyorsan yoruma açık olacaksın arkadaşım bu bir, bu hallere düşmesi A2 takıma gönderilmesine tabi ki bende karşıyım hiç bir kulübün profesyonel bir oyuncuyu A2 takıma göndermesini doğru bulmuyorum, ama en başında parasını feda etseydi bu kadar şey başına gelmezdi sonuçta bugün kazanacağı parayı kariyerinin sonunda Katar'a falan gider orada da misliyle kazanır. Madem futbolu özlemiş ve Beşiktaş'ı seviyor parandan FEDA edeceksin bu da iki.
    Kayitli Üye

• 1 yıl sözleşmesi var isterse yatarak alır.Adamı küstürmeden önce düşüneceksin .Quaresma gitmek istemiyor.Fernandes , quaresma'nın çektiklerinin 10/1'ini çekmedi hemen ötmeye başladı yok gitmek istiyorum falan diye

• Die Föhlen
    Kayitli Üye

1 yıl sözleşmesi var isterse yatarak alır.Adamı küstürmeden önce düşüneceksin .Quaresma gitmek istemiyor.Fernandes , quaresma'nın çektiklerinin 10/1'ini çekmedi hemen ötmeye başladı yok gitmek istiyorum falan diye

Şu duruma bak ya 100 küsür yıllık kulübün yöneticileri toplanmış bir oyuncunun gönlünü almaya çalışıyor. Bir oyuncu bir kulüp değildir. Eğer sen bir Beşiktaş'lı olarak bu adamın yatarak para kazanmasına göz yumuyorsan Beşiktaş senin için zaten iflas etmiş demektir.
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Beşiktaş yönetimi ne zaman neyin ne olduğunu öğrenirse ben yönetimin yanında olacağım.Madem istemiyorsun adamı köpek yerine koyarak değil adamı allayarak satacaksın

• Die Föhlen
    Kayitli Üye

Beşiktaş yönetimi ne zaman neyin ne olduğunu öğrenirse ben yönetimin yanında olacağım.Madem istemiyorsun adamı köpek yerine koyarak değil adamı allayarak satacaksın

E bulmuş yıllık 3.7 milyon euro veren kulüp bırakır mı adam? İnek gibi sağar Beşiktaş'ı sözleşmesi bitene kadar.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting