• showman
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar ben Red Alert'i yükledim. Oyunu açıyorum, hem campaign lerde hem de skirmish oyunda oyuna başladıktan yaklaşık 10-15 saniye sonra benim asker, bina dahil bütün ünitelerim patlıyor aynı anda. Bunun sebebi nedir. Bu oyunu evimde yüklediğimde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım, ama başka bir bilgisayara yükleyince bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • SAKAONUR
    Kayitli Üye

Takımı: Telstar
    • bilgisayarın oyunu kaldırmıo yad ekran kartı falan bunlarda bi sorun var
  • showman
    Kayitli Üye

• Sistemden pek anlamamam ama sistem ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum. Çünkü o bilgisayar simcity, fifa 2005 gibi oyunları oynayabilen bir oyun.
      Bu sorun hakkında başka bir fikir yürütebilecek olan var mı?

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: showman

Arkadaşlar ben Red Alert'i yükledim. Oyunu açıyorum, hem campaign lerde hem de skirmish oyunda oyuna başladıktan yaklaşık 10-15 saniye sonra benim asker, bina dahil bütün ünitelerim patlıyor aynı anda. Bunun sebebi nedir. Bu oyunu evimde yüklediğimde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım, ama başka bir bilgisayara yükleyince bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu efsane oyunun böyle bir yanı var.Bu iş sürekli tekrarlanabilir arada seriali deiştirmen gerekebilir tabiki 2 3 günde bir değil.Ne oynardık bu oyunu ya hey gidi günler
      Sorun kesinlikle serialden kaynaklanıyor.ister registry den serialini değiştir istersen oyunu sil baştan yükle farklı bir serial gir.Bu sorunun çözülecektir
      Saygılar.

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Gerekli açıklamaları yapmış arkadalar Ben kafede çalışırken bir yama yüklüyordum ve bunu çözüyordum ama bulamadım onu..Gerçi bulsam da forum kullarına uymaz
    Kayitli Üye

• Tüm yardımlarınız için teşekkürler...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting