• GaSgoine
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Nasil nasil.Lincoln`un degeri 775bin mi? Henryninki 17mlyn mu?
      Emek hirsizlari...
      Bu yama calintidir o zaman.
      Bi gun once BURDAki konuda ben update cikardim.Hemen ardindan bir gun gecmeden burda bu update cikti.Ne kadar sasirtici degil mi?Bi anda gokten indi vahiyle di mi bu yama size?
      Arkadasim milleti kandirma.Benim updatei alip biraz degistirip onumuze koymussun.
      Inanmayin arkadaslar bunlara.Bos soz bunlar.

Iste konu burda

Son güncelleme 16.07.2007, 22:34 tarihinde GaSgoine tarafından yapıldı.

• TheMaNqLeR
    Kapali Hesap

• İndirip bir incele bakalım aynı mı? Sen kimsin ki, senin updateni alalım. Bir Makaay mısın, bir intern misin? Arkadaşlarım bu update için gününü gün etti, sabahlara kadar çalıştı. İndir bak, iddaan doğru mu diye, 1 hafta ilerleyin oyunda değerler gerçek değerlere ulaşıyor. Updatem ilgi görmedi, doğru düzgün mesaj yazmadı diye böyle iddialar ortaya atma. Salak mıyız ki sitemizin adıyla çıkardığımız update çalıntı çıkacak ?

• GaSgoine
    Kayitli Üye

• indirmeden begenemem di mi?
      burda begenmekle alakali bi durum degil.Ben sadece bi iddada bulundum.Neden dersenin yeni oyun acmistim kendi update imde baktim lincoln 775 yaziyo.Sinir oldum ama usendim degistrmek icin hicbisi yapmadim.Sonra forumda bi okudum bu yamada da 775. bu kadar benzerlik olmaz diye dusundum.

• Dostum değiştiremezsin çünkü transfer olduğu parayı değiştirmemişiz o yüzden gsdede aynı değerde kalır ve değişmez intern gelir açıklarsa daha iyi anlarsın ne demek istediğimi.

Son güncelleme 16.07.2007, 23:01 tarihinde John Matson tarafından yapıldı.
  • GaSgoine
    Kayitli Üye

• Arkadasim madem bu yama icin 4 kisi calistiniz.Benim yamayla su benzerligi nasil aciklayacaksin.Ben demisim ki turk ligi tamamen transferler teknik direktor yenilendi.Avrupanin cogu transferi oyuna aktarildi

Tesadufe bak ki siz de turk liginin hepsini halletmissiniz.ama 4 kisi avrupadaki transferleri bitirmeden bu yamayiyayinlamissiniz.
      Bu nasil oldu arkadas?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting