• Curcuna
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Reklam
  •  
  • John Matson
    Kapali Hesap

• Şimdi ben senin anlayacağın dilden anlatıyorum bak

1)Mesaj sayısı ile büyüklük oluyorsa ben o büyüklüğün sana kralını gösteririm
      2)Tarman bizim sitemizde yönetimdedir.
      3)Sen demişsin benim updatede Polat var. Bizim updatede Polat yok koçum, uyandırayım.
      4)Feldkampın IDsi 3600690 karşılaştır bakalım tutuyomu ????
      5)Reklamını yapacak başka konu bul, daha fazla rezil olma.
  • TheMaNqLeR
    Kapali Hesap

• Ayrıca biz Gerets'i Feldkamp yapmadık, Gerets boşta ve Feldkamp gerçek Feldkamp ondan bundan uydurma değil, mesaj yazamayınca nasıl da konuyu değiştiriyorsun, bu kadar emeğe iftira atıyorsun, git reklamını başka yerde yap.

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Tamam arkadasim aradigim buydu.bunlari ilk mesajdan yazsaydin hic bi sorun olmazdi.Reklam yapmak amacim degil.Ben bireysel olarak bi is cikarttim.siz site kurmussunuz.bu isi daha bilgili yapmaktasiniz,benim bu iddaada bulunmamdaki tek neden iki yamanin ardrda cikmis olmasiydi.Kimin kalbini kirdiysam kusura bakmasin

Son güncelleme 17.07.2007, 01:46 tarihinde GaSgoine tarafından yapıldı.

• TheMaNqLeR
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: GaSgoine
      Nasil nasil.Lincoln`un degeri 775bin mi? Henryninki 17mlyn mu?
      Emek hirsizlari...
      Bu yama calintidir o zaman.
      Bi gun once BURDAki konuda ben update cikardim.Hemen ardindan bir gun gecmeden burda bu update cikti.Ne kadar sasirtici degil mi?Bi anda gokten indi vahiyle di mi bu yama size?
      Arkadasim milleti kandirma.Benim updatei alip biraz degistirip onumuze koymussun.
      Inanmayin arkadaslar bunlara.Bos soz bunlar.

Iste konu burda

Alıntı:
      beyler inanmama cok az kaldi.sizden sadece feldkampin Id sini istiyorum.bi de adnan polatin.cok saolun

Alıntı:
      Tamam arkadasim aradigim buydu.bunlari ilk mesajdan yazsaydin hic bi sorun olmazdi.Reklam yapmak amacim degil.Ben bireysel olarak bi is cikarttim.siz site kurmussunuz.bu isi daha bilgili yapmaktasiniz,benim bu iddaada bulunmamdaki tek neden iki yamanin ardrda cikmis olmasiydi.Kimin kalbini kirdiysam kusura bakmasin

Alıntı:
      eyvallah.sustum.reklamin iyisi kotusu olmaz,konu 6 sayfaya ulasti.kendinize iyi bakin koçlar.

Epey uğraştırdın adamı, sonunda anladın. Reklam yaptığını da kabul etmişsin. Kendi mesajınla kendi iddaanı çürütmüşsün zaten, çamur atmak kolay tabi ama şunu da bil özür dilemekle herşey düzelmiyor. Ard arda çıkan her yama kopya olacak diye birşey yok, dua et arkadaşlarım sana haklarını helal etsinler.

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Venom
      Emeğinize sağlık arkadaşlar. Siz emek hırsızlığı yapmayacağınıza emin olduğum, güvendiğim kişilersiniz.

Yasin abi, arada görmemişim. Teşekkür ederim. Gördüğün gibi konu halloldu ve güvenin boşa çıkmadı. Tekrar teşekkürler.

Son güncelleme 17.07.2007, 01:57 tarihinde TheM4NgLeR tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting