• murtiyeni
    Kayitli Üye

Takımı: Erzurumspor
    • ya arkadaşlar ben şehirleri fethediyorum sonra üstüne tıkladığımda aşağıda binalar falan açılıyo ya biz o binaları inşa mı ediyoruz yoksa o binaları yıkıyomuyuz bide arakadaşlar nasıl asker oluşturucaz bide ben gemi falan üretemiyorum lürfen yardım edin bide ben oyuna başlarken istediğim devleti nasıl seçicem sadece italyanın oralarını seçebiliyorum lütfen yardım edin
  • Reklam
  •  
  • Axeman
    Kayitli Üye

•  (29 Ocak 2005 Cumartesi, 03:08)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • O aşağıda açılan binalar şehirde bulunan binalar.Bina yapmak için ekranın sağ alt köşesindeki iki yuvarlaktan üstte olanı tıklıcan.Ordu için alttakini.Gemi üretebilmen için de liman yapman lazım.İstediğin devleti seçebilmen için ilk başta bulunan devletlerle bi kaç ülkeyi tamamen yoketmen lazım.Yokettiğin ülkeler imperial campaign bölümünde açılcak sonra.Ama forumda bi yerlerde vardı o yamayı indirebileceğin bi site.Ama senin daha bu oyun için öğrenmen gereken çok şey var.
  • karizmaa
    Kayitli Üye

•  (29 Ocak 2005 Cumartesi, 10:48)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bencede
  • furbur
    Kapali Hesap

•  (11 Şubat 2005 Cuma, 14:40)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • arkadaşlar bu oyun haritada niyen bu kadar yavaş çalışıyor turn e basınca değil yani mouseyi zor hareket ettiriyosun. bunu hızlandıramıyormuyuz. 1024 çözünürlükten aşağı inmiyor. en düşükleri yani low yaptım genede yavaş işliyor

bu arada

512 ddr xp 2500 amd 80 gb harddisk vede ge force fx5200 kart var

yaması falany yokum beyler. hıuzlandırmak i.çin.
  • ege bey
    Kayitli Üye

•  (14 Şubat 2005 Pazartesi, 21:17)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • ROME TOTAL de campaign yapmak eğlenceli diil nasıl ordu toplayacağım?? hep adamlar parça parça gidiyo hep sini nasıl topluyosun?_?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting