• Kuva-i-zmiR
    Kayitli Üye

• arkadaslar.gecenlerde truvayı izledim yine.cok fena gaza geldim.dedim 1strateji patlatayım.gittim ROME TOTAL WAR ı aldım fakat ilk bastaki zorunlu görev accayip sıkıcı geldi.save de edemedim nedense.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? yani save olan varsa yollayaybilirmi?? 1de C&C Generals deki gibi skirmish olayları varmı? yardımınızı bekliom
  • Reklam
  •  
  • Axeman
    Kayitli Üye

•  (27 Ağustos 2005 Cumartesi, 15:16)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Zorunlu görev derken oyun başındaki prologue kısmını kastediyorsun sanırım.Eğer o kısmı oynamak istemiyorsan sadece bir kez girip çıkman yeterli.Sonra Imperial Campaign vs. açılacaktır.Oyunda C&C Generals deki gibi skirmish olayları yok.Sadece direk Battle yapabilirsin.Zaten senaryoda ilerledikçe yeni ülkelerin açıldığını göreceksin.Bunları seçerek senaryodan bağımsız(senatosuz) yeni bir oyuna başlayabilirsin
  • Kuva-i-zmiR
    Kayitli Üye

•  (27 Ağustos 2005 Cumartesi, 16:14)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • saolasın.yani giriste camping bölümü gibi 1sey var.ona girince hatta barbar 1kavim romaya saldırıo.bizde onlara ufak 1bölük ile destek oluoz.barbarları öldürüoz.neyse.ben bu bölümden sıkıldım.yani ben direk 1harita secip karsıma 1miilet alıp savasamıommu? battle gibi? yani bagızmsız bir savas.önce yapılancam adam üretcem falan neyse sonrada hurrrraaaa saldırcaz.yenen oyunu kazancak falan.yokmu böle 1sey?
  • Axeman
    Kayitli Üye

•  (27 Ağustos 2005 Cumartesi, 18:20)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Hayır öyle bişey yok.Zaten öyle birşey olmasına gerek de yok.Çünkü Roma Total War'u diğer oyunlardan ayıran en önemli özelliklerden biri bu.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting