• Anket
  • Sahalarımızda Meydana Gelen Sağlık Sorunlarında Suçlu Kim?

Kendine iyi bakmayan futbolcular
    16.27%
    Ligleri son senelerin bu en sıcak günlerinde başlatan futbol federasyonu
    42.31%
    Milli takım oyuncularının bir an önce hazır olması için liglerin erken baslamasını isteyen Fatih Terim
    7.1%
    Oyuncularını yeterli sağlık testlerinden geçirmeyen klüpler
    34.32%
  • Makaay
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar son senelerde saha içinde meydana gelen ölüm olaylarından sonra bu sezonun henüz başı olmasına rağmen ligimizde de üzücü olaylar yaşanmaya başladı. Elazığsporlu Gökmen Yıldıran ve amatör kümede oynayan 16 yasındaki bir kardeşimiz hayata gözlerini yumdu.Son olarak Cumartesi gecesi oynanan Vestel Manisaspor - Galatasaray mücadelesinde,macın 80.dakikasında Meduna yere yığılığ,hayat mücadelesi vermişti.Bu günler de Meduna'nın futbol hayatının bittiği konusulmakta...

Biz de bu hafta bu konuyu tartısmaya acmayı uygun bulduk.Sizce sorumlu kim bu olaylardan? Bu konuyla ilgili her türlü konusmayı burada yapıp fikirlerimizi tartısalım...

Unutmayın katılımcı olan,düzeyli tartısmalar yapan üyelerimiz dikkatle izlenecektir.İlerleyen dönemlerde bu tür üyelerimiz çeşitli şekillerde ödüllendirilebilir ve anasayfamızdan takdirlerimizin hedefi olabilirler...
  • cimbomlu_1905
    Kayitli Üye

Takımı: Olympique Club de Khouribga
  • Passenger
    Özel Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ligleri son senelerin bu en sıcak günlerinde başlatan futbol federasyonu ..
      awrupada ligler geç başlarken bizde neden 2-3 hafta önce başlıyor??bu sıcakta bu futbolcuları 2 saat boyunca koşturmak resmen cinayet..
      Huzuru içinde barındırır ve dengesini sessizlikte kurar.
      Karanlıktan korkmak,
      Onu bilmemekten ileri gelir.
      Karanlık ne ışıktan korkar ne de kendi varlığından..
  • Shevchenko
    Kayitli Üye

• İtalya, normalde de Eylül'de baslıyor.Ligdeki aralar pek uzun olmuyor
      vinci per noi !
      forza Milan la Sud è con te !
      ale..ale...ale..ale...
      forza Milan...ale..ale...
  • Ayrton Senna Da Silva
    Kapali Hesap

• Bence bunun sorumlusu hem Fatih Terim hemde federasyon.Milli takımdaki oyuncuların hazır olması için federasyonu ikna eden Fatih Terim bunları düşünememiş.Ayrıca federasyonunda ligleri başlatırken bunları düşünmesi gerekirdi.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ben,"Oyuncularını yeterli sağlık testlerinden geçirmeyen klüpler" seçeneğini seçtim.Çünkü birçok klübümüzün sağlık testleri standartların altında ve gereken özen gösterilmiyor.Futbol Federasyonu'nu suçlu bulmuyorum çünkü onlara da program Uefa'dan geliyor ve onlar da programa uyabilmek için mecburen erken başlatmak zorunda ayrıca kışın bir çok şehrimiz kar altında kalıyor.Lig arası kısa tutulursa bir çok maç oynanamaz oynansa bile çoğu yarıda kalır.Sebeplerden biri olarak bir nebze de olsa futbolcuların kendine yeterli bakmaması gösterilebilir.Sonuçta bu onların ekmek kapısı ve ona göre kendilerini iyi hazırlayıp kontrol edebilmeliler.Fatih Terimde de suç bulmuyorum sonuçta milli takımımız son dönemlerde hayal kırıklığı yarattı ve artık beklentiler büyük başarısızlığa tahammül yok.Bunun sonucunda da milli takımımız maçlara iyi hazırlanmalı ve bir an önce kendi içinde kaynaşmalı.Rekabet ortamının gittikçe yükseldiği bu ortamda artık çok çalışan fedakarlık yapabilen kazanıyor..

Bu arada Meduna'ya bir kez daha geçmiş olsun diyorum.Umarım söylentilerin aksine kendini toplar ve sahalara geri döner..

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bence bunun sorumlusu TFF..Ne olursa olsun bizim gibi sıcak ülkelerde bu kadar erken başlatılmaz lig..Eğer Türkiye milli maçı varsa o zaman Milli takım kampını biraz daha uzatsınlar lig başlamasın..sonuçta o kamp süresinde oyuncular maça gayet güzel hazır olabilir..
      *Newcastle United FC

#9 Andrew Thomas 'Andy' Carroll
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting