• Makaay
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Selamlar herkese,

4 senesi yöneticilikle olmak üzere geçen 5 senenin ardından herkes gibi bi yerde bırakmak lazım sanırım. 2002 de siteye fifa da attıgım golün replay’ini yollama amaclı üye olduktan sonra başlamıştı her şey.O zamanlar böyle değildi buralar tabi,ufacık bi forumduk ücbin küsür üyeyle.Ama ortam daha saglammıydı derseniz tartısılır.Zamanla büyüdü bu halini aldı.Bu halini almasında bizimde cok emegimiz var elbette.Günlerce sabahladıgımı bilirim su forumda,yama yapıcaz diye evden 1 ay cıkmadıgımızı,ee kolay degil CM-FM aleminde Makaay diye ün salmak.

Önceleri SCN bir zorunluluk bi ihtiyaç olmustu.Nasıl olmasın burasıyla yatıp burasıyla kalkıyorduk işte.Muhabbet süperdi,ortam süperdi.İyi dostlar tanıdım,hatta forumun tek bayan üyesiyle 8 ay güzel bi beraberliğim bile olmustu yine burada tanıstıktan sonra.O denli önemliydi SCN,böylesine önemli rol oynadı hayatımızda.Cok savastık burası için cok canlar yaktık gittik kiminin sitesini hackledik gittik kimiyle yüzyüze görüşüp kulak cektik,cok dost edindik cok düşman kazandık.

Ama son zamanlarda içimde hiçbir istek kalmadı yama yapma adına,internet adına,SCN adına.Üstelik vaktimi gecirdiğim futbol forumunda kalp kırmaktan baksa bişey de yapmıyorum.Diğer yandan üniversite hayatı lise gibi değil vakit ayırmam da söz konusu degil haliyle.Bu sebeple bırakmaya karar verdim.Neredeyse herkese ufakta olsa bi yardımımız dokundugu gibi bir o kadarda kalp kırmısımdır eminim.O arkadaslar kusura bakmasınlar hepsinden tek tek özür diliyorum,bu arkadasların geneli feneri tutmayanlardan olusuyor tekrar özür dilerim arkadaslar.

SCN imiş internet imiş yama yapmak imiş bunlara da cok takılmayın,hepiniz gencsiniz cıkın gezin dolasın hatun matun yapın.Sonra ararsınız bu vakitleri ama eminim bir cok kişi dinlemeyecek beni biz dinlememiştik vaktinde ordan biliyorum

Uğrarım yine ama yazmam sanırım eskisi gibi,herkes kendine iyi baksın.Ne konuda olursa olsun(FM,CM,SCN bunlar hariç tabi:)) bi sıkıntısı derdi olan scn_makaay@hotmail.com adresinden ulasabilir.Elimizden geldiğince bakarız.Vakti zamanında dertler cözmüşüzdür dimi Onur'cum
      Görüşmek üzere SCN ahalisi bizi seveni de sevmeyeni de...

Son güncelleme 21.04.2007, 04:29 tarihinde Makaay tarafından yapıldı.

• Kokane
    Kayitli Üye

• Üzüldüm ama sende haklisin. Gerci bence futbol forumuna yazmadan dayanamazsin Arada bir ugrarsin. Yani son zamanlarda yaptigin gibi.

• walla ne diyim..baya emek vermişsin Barış abi...bende bu forumda herkezi seviyorum...ama futbol olunca ufakda olsa tartışmalar oluyo..msnde bi arkdaşım var kendisi Fenerli en iyi arkadaşlarımdan biri hatta çocukluk arkadaşım.Maç konusu olunca Bjk-Fb maçları diyelim...o bana küfür eder bende ona küfür ederim baya tarışırız..:) sonra derizki birbirimize..tamam futboldan çıkalım başka bi konuya geçelim deriz..başka konuya geçeriz...ve can ciğer oluruz birbirimize herzamanki gibi....tartışmalar sadece futbolda kalır..:) Barış abi eğer kalbini kırdıysam bende özür dilerim.:) Kendine iyi bak vaktin olursa sık sık uğra Aileye..:)

Takımı: Beşiktaş JK
    • Üzüldüm Gerçekten Kendine İyi Bak...
      Derbi Maçlarda Bekleriz Tartışmalara:)
  • Mozzy
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • Ben bu foruma girdiğimden beri gördüğüm ve gerek konuşmasıyla gerek duruşuyla örnek aldığım bir insandın. Kib..
  • _TaYFo_
    Kayitli Üye

• Scn ve Makaay.Birbiriyle özdeşleşen 2 kavram..

Scn'yi yaklaşık 4-5 senedir biliyorum,üyeliğimde de 2.senemi doldurmama az kaldı.İyi hatırlıyorum,Fm ile çıkarılan bir patchte aklıma takılan sorularım vardı.Pek bir ilgi beklemiyordum,ama ilgilenmiştin sorularımı cevaplamıştın özenle.İyi ve sorumluluk sahibi bir site yöneticisine yakışan
      tavırlardı.Sonra da zaten daha da ısındım Scn'ye ve müptelası oldum:)

Ben gene de tamamen bıraktığını düşünmüyorum,kafanı iyice boşaltıp,Scn'yi
      biraz özledikten sonra eskisinden daha istekli ve verimli olacak şekilde başımıza dönüp tecrübelerinle bize yön vereceğine
      inanıyorum

Eyvallah

Son güncelleme 21.04.2007, 11:45 tarihinde _TaYFo_ tarafından yapıldı.

• MoonLord
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • YeshiL
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Gerçekten Üzüldüm, Hele Askerliğin Bitmesine 26 gün kala doyasıya "Makaay" İmzalı Yamaları Oynamamak Beni Çok Üzdü, Ama Haklısın Yolun Açık Olsun...

Takımı: Galatasaray AŞ
    • İnan çok üzüldüm Barış abi. Pek fazla muhabbetimiz olmasa da(Futbol forumdaki tartışmalar dışında:)) forumla ilgili birkaç sorunumla yakından ilgilenmiştin. Bide hatırladığım yamaların çalınması konusu var:) Seni "10Makaay(Bayern forması, isim numaranın altındaydı)" forma avatarıyla ve imzanda bahsettiğin bayanla ilgili şeylerin yazdığı dönem tanımıştım. SCN'deki yerin hiçbir zaman dolmaz. Hayatında başarılari mutluluklar. Herşey gönlünce olsun..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting