• Reklam
  •  
  • Bobo_
    Kayitli Üye

• Mutlu Yarınlar..

ιѕтαтιѕтιк мιηι єтєğє вєηzєя.
      çσк şєу göѕтєяιя αмα αѕıℓ göѕтєямєѕι gєяєкєηι göѕтєямєz.

'єภ ๒üאüк ๒єşเкtคş'
  • SAKAONUR
    Kayitli Üye

Takımı: Telstar
    • en iyisini yapmışın barış bende uzun süredir takılamıyorum çünkü ilgi alanlarım değiştiği için kendine cici bak bişe olursa herzaman dinlerim
  • Makaay
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Şöyle bir ugrayım dedim ne var ne yok diye konuyu saptırmadan mesaj yazan ve iyi niyetlerini dile getiren tüm arkadaslara teşekkürler. Selam olsun SCN ahalisi

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Makaay
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • geliriz geliriz.gerci yarın samiyendeyiz kesecekmiş bizi vatandaşlar gidipte dönmemek var

Takımı: Gençlerbirliği SK
  • ozon
    Kayitli Üye

Takımı: Chicago Fire
    • bu foruma bayağı zamandır girmiyordum haberi görünce üzüldüm çok emeğin geçmiştir bu foruma.
  • Reklam
  •  
  • kartal_omer
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • barışcım 10 yıl gecsede eğer site kapanmamıssa hep aklının bi kösesinde olur fifacenter yada scn

Arafat Ölmedi Beşiktaş'ta Yaşıyor!!!
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Aylar sonra sevgili arkadaşım Barış'ın siteden ayrıldığı haberini görmek gerçekten hüzünlendirdi beni.
      Hemen hemen aynı amaç doğrultusunda bu siteye kayıt olmuşuz onu farkettim.

Söylediklerinin hepsinde yerden göğe kadar haklısın. Herşey internet ve oyun değil bu hayatta. Çevremizde olan bitenlerden haberdar olmalı hatta onların içinde olmalıyız..

Ne yalan söyleyeyim internet ve oyun yüzünden aylarımı heba ettim zamanında. Hatta yıl bile diyebilirim. Peki sonuçta elimde olan ne ? Bana kazandırdığı sanal alemde kalsalar bile farklı isimler tanımak, kendi ürettiğim ismimin çıkardığım yamalarda görünmesi gibi şeyler... Peki bunların hepsi ne işe yarıyor ? Koca bir hiç...

Kendimi dinlemeye ayırdığım şu iki günde bir kaç konuyla ilgilenme fırsatım oldu. Bunlardan birisi de bu sitede neler olup bittiği.

Son olarak şunları söylemek istiyorum. Sitedeki ekibe girmemi sağlayan iki kişi olmuştu. Bunlardan biri Halil (şimdilerde ismini duymak istemiyor kimse) diğeri ise Barış. Şimdi ikisi de sitede yok. Yeni arkadaşlar yeni yüzler var...

Bir daha ne zaman gelebilirim hiç bilmiyorum. Bir ihtimal 17 hazirandan sonra.
      Herşey için teşekkür ediyorum Barış.

Herşey gönlünce olsun.
      Selametle

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting