• cenkforce
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Göndermiş oldukları formu doldurup tekrar gönderdim. Cevap olarak bana birde şu mail adresine gönder gibisinden bir mail daha attılar.:mad: Dedikleri mail adresine de gönderdim şimdi beklemedeyim.

Bu sene çok uğraştım senditle. Ama seneye böyle bir şeye müsade etmem;)
  • Reklam
  •  
  • lsagirdak
    Kayitli Üye

Takımı: New England Revolution
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: cenkforce

Göndermiş oldukları formu doldurup tekrar gönderdim. Cevap olarak bana birde şu mail adresine gönder gibisinden bir mail daha attılar.:mad: Dedikleri mail adresine de gönderdim şimdi beklemedeyim.

Bu sene çok uğraştım senditle. Ama seneye böyle bir şeye müsade etmem;)

aynen SENDİT i unuttum bile
  • cenkforce
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Sonunda nihayet zahmet edip para iadesini kredi kartıma yatırmışlar. Kur farkı sebebiyle oluşan 7 lira ya mı üzüleyim yoksa yaşadığım strese mi bilemiyorum. Ama artık tek şey biliyorum senditten oyun almayacağımı
  • chinbold
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: PF.Napster

Arkadaşlar 2 oyun var elimde.Birini satıyorum 50 tl benle irtibata geçebilirsiniz.

acaba dha ucuza olabilirmiiiii

• bu sendit'ten hala orijinal PES 2009 alabiliyor muyuz?
      Ben daha önce hiç internet üzerinden bir şey almadığımdan neler yapılmalı en ufak fikrim yok. http://www.sendit.com/sendit/9996451.product bu linkteki fiyatta 24 euro diyor. Bu da 51 TL'ye karşılık gelir. Bu fiyattan alabiliyo muyum? Kargo vs ekstralarla toplam kaça çıkar bu? Yardımcı olunursa çok sevinirim..

Son güncelleme 02.02.2009, 14:04 tarihinde Mahatma tarafından yapıldı.
  • Djarum
    Kayitli Üye

• Fructoser bahsettiğin PTT takip numarası veren diğer site play-asia'mı? İsim söylesen yeter detaya gerek yok

Merak ettiğim diğer bir şey de en fazla kaç oyun sipariş edebileceğimiz. Listeden baktım 6 oyun söyleyipte eline ulaşan olmuş, ama bir arkadaşım 200$'dan fazlası gümrükte takılıyor gibi bir şey söylemişti. Eve gümrük vergisi için kağıt geliyormuş gelip ödeyip alabilirsiniz diye.
  • Reklam
  •  
  • mustea
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Mahatma

bu sendit'ten hala orijinal PES 2009 alabiliyor muyuz?
      Ben daha önce hiç internet üzerinden bir şey almadığımdan neler yapılmalı en ufak fikrim yok. http://www.sendit.com/sendit/9996451.product bu linkteki fiyatta 24 euro diyor. Bu da 51 TL'ye karşılık gelir. Bu fiyattan alabiliyo muyum? Kargo vs ekstralarla toplam kaça çıkar bu? Yardımcı olunursa çok sevinirim..

oyun posta ile geliyor şişirme bir zarfla hemde bana sağlam şekilde elime geldi
      hemde 5 günde
      arkdaşlar adresinizi verirken türkçe karakter yazmayın vede posta kodunuzu doğru girin
      emin olun sendit.com sorunsuz gönderiyor
      yani konu başındaki mesaj tablosundaki resimlere göre sipraiş verirseniz sorun yaşamazsınız
      bu oyun orjinal almaya değer
  • recoba_20
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaşlar herkese slm.
      öncelikle bayağı geçte olsa pes 2009 u orjınal aldım.fiyatı baya düşmüştü 39 tl ye teknosadan aldım.almayı düşünen arkadaşlar varsa bililerine

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting