• Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • İbrahimovic. tarafından gönderilen mesaj
      ozan87 ve Micheal Scoot ikisinide şu ana kadar alan görmedim sanırım

Aynen bende
  • aknkrds
    Kayitli Üye

Takımı: Tottenham Hotspur FC
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Beyler başlık açık ve net. "KLİŞE" yani herkes tarafından alınan. Isaac Vorsah, Marco Veratti, Nordin Amrabat, Andile Jali, Vladimir Yurchenko (Bu sene alanı görmedim henüz kimse 5 milyon vermez ona), Milan Badelj, Sime Vrsaljko, Lee Addy, Osvaldo, Darko Lazovic, Wallyson. Bunları ben sitede alanı pek görmedim. Madem klişe deniyor herkesin takıma kattığı isimleri yazın. Kendinizin en çok aldığı değil

• Barney-Stinson tarafından gönderilen mesaj
      Beyler başlık açık ve net. "KLİŞE" yani herkes tarafından alınan. Isaac Vorsah, Marco Veratti, Nordin Amrabat, Andile Jali, Vladimir Yurchenko (Bu sene alanı görmedim henüz kimse 5 milyon vermez ona), Milan Badelj, Sime Vrsaljko, Lee Addy, Osvaldo, Darko Lazovic, Wallyson. Bunları ben sitede alanı pek görmedim. Madem klişe deniyor herkesin takıma kattığı isimleri yazın. Kendinizin en çok aldığı değil

en az 3 farklı kişinin aldığı oyuncuya klişe dersek Sime Vrsaljko'yu alan 5-6 , Milan Badelj'i alan 2-3 kişi gördüm.
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Barney-Stinson tarafından gönderilen mesaj
      Beyler başlık açık ve net. "KLİŞE" yani herkes tarafından alınan. Isaac Vorsah, Marco Veratti, Nordin Amrabat, Andile Jali, Vladimir Yurchenko (Bu sene alanı görmedim henüz kimse 5 milyon vermez ona), Milan Badelj, Sime Vrsaljko, Lee Addy, Osvaldo, Darko Lazovic, Wallyson. Bunları ben sitede alanı pek görmedim. Madem klişe deniyor herkesin takıma kattığı isimleri yazın. Kendinizin en çok aldığı değil

en az 3 farklı kişinin aldığı oyuncuya klişe dersek Sime Vrsaljko'yu alan 5-6 , Milan Badelj'i alan 2-3 kişi gördüm.

Sen az görmüşsün çoğu Fm'ci bu sene Vrsljko'yu aldı
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • ByMCM
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting