pascal_ben

demin denedim ama oyun da ing. dil yok sadece türkçe var o kadar seçme şansın da yok çünkü oyun sadece türkçe anlıcan olmuyor:@

Nasıl yani?

yani şu demek oluyor 1)oyun cdsi üzerinde türkçe spiker türkçe menü yazıyor 2)oyunun kurulumu normal installe felan değil masaüstüne kopyalıyorsun konami klasörüyle pes6 klasörünü sonrada kopyaladığın klasörün içine girip setup kayıt girdilerine tıklıyorsun gelen sorulara evet diyorsun tamam diyorsun sonra oyunu oynuyorsun bundan ibaret oyun şimdi anladın mı oyunun adı PES6(07-08)TR budurr!

Ben de yamasız oyun nasıl Türkçe olur diyorum. :) Yamadan kaynaklanıyor olabilir.

peki ben bunun yamasını nasıl yok edicem de ing. yapıcam onuda anlamadım bide arkadaşım scoreboard tutorial die bi program var kendin yapıyomuşsun açtım programı hiç bişe anlamadım geri kapattım:D saçma geldi bana bi bilgin var mı?

35_toll

**Yok öyle bir program bilmiyorum. Sen skorboard yamasını nasıl yükledin?**

pascal_ben

ben scoreboard yamasını int ten bi siteden indirdim içinde lig tv,ntv,star,kanal 1vb. kanallar vardı sonra aldım bunun 0_text ve e_textini dat klasöründeki dosyaya importladım sonrada oyuna girdim baktım dedğim gibi beyazdı ama şimdi yapınca hata raporu gönderio!

35_toll

**Valla çözemedim sorununu ama büyük olasılıkla yamadan kaynaklıdır diye düşünüyorum.**

anilkabar

benim ingilizce ama yine de hata veriyo o neden oluyo peki.

sabrilone

iyide benim oyunum zaten ingilizce ama olmuyosa yinemi ingiizce kurmam lazım saçmalık

sabrilone

iyide benim oyunum zaten ingilizce ama olmuyosa yinemi ingiizce kurmam lazım saçmalık

metof

birader bu olayın dille mille alakası yok olay ID meselsei

unknow_00593.bin = Hazırlık

unknow_00594.bin = World Super League

unknow_00595.bin = Barclays Premier League

unknow_00596.bin = La Liga

unknow_00597.bin = Serie A

unknow_00598.bin = -bilinmiyor

unknow_00599.bin = Lique 1

unknow_00600.bin = Eredivisie

unknow_00601.bin = Kupa Mode

unknow_00602.bin = Dünya Kupası

unknow_00603.bin = Master League D1

unknow_00604.bin = Master League D2

unknow_00605.bin = UEFA Şampiyonlar ligi

unknow_00606.bin = UEFA Avrupa Ligi

unknow_00607.bin = -bilinmiyor

unknow_00608.bin = International Challenge+Reebok Kupası

____Bunlar liglerin IDleri öncelikle indirdiğin skorbord yamasında 0_text afs die bi klasör olacak içinde unknow_00593.bin-unknow_00608.bin arsı 16 dosya olacak bunları 0_text.afs deki yerlerine importlayacaksın 2. e_text.afs diye bir dosya daha olacak içindede unknow_00151.txs die bir dosya olacak onuda e_text.afs deki unknow_00151 adlı dosyaya import edeceksin veya bunları yeni nesil bir kitserverle yapabilirsin al sana yeni bir kitserver http://www.mirrorcreator.com/files/12B8ZAJV/kitserver.rar_links

Copyright ©2001 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Özel Teşekkür: sistemhost.com