• ByCiNo
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • partizani
    Kayitli Üye

Takımı: Hannover 96
    • burayı yeniden canlandırmak bizim elimizde. bu site bize çocukluğumuzda yama yapmayı ve bir çok şeyi öğretti. yeni nesil bilmez. bir şeyler yapalım site için.
  • atk_an
    Kayitli Üye

• hey gidi soccercenter pes 6 yamalarını daha küçücük bi çocukken yüklemeyi çalışır yapamazdım seneler sonra bu siteyi yeniden gördüm şifremi unutmuşum zaten e postamdan yeni şifre oluşturdum. yıllar sonra tekrar bu siteyi görünce çok değişik ve güzel bi hissiyat yaşadım. soccercenter, trgamer gibi siteler artık mazide güzel anılarımızda kaldı. bu siteyi kuranlar ve siz değerli üyeler iyi ki varsınız
  • atk_an
    Kayitli Üye

• hahahaha bu arada tam 10 yaşında bu siteye üye olmuşum bundan tam 13 sene önce. şaka gibi geliyor gerçekten az önce de bu sitedeki ilk yorumumu yaptım. dünyanın en aktif olmayan üyesi olabilirim.
  • Mertanil
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Ara ara gelip yazalım bari buralara... Profil fotosuna bak bu arada bee Harry Kewell ))

Takımı: FC Bayern München
  • Reklam
  •  
  • GFBaTu_KhaN
    Kayitli Üye

• Herkese selamlar,

Bende yıllar sonra şans eseri siteyi gördüm. Kullanıcı adımı ve şifremi de unutmamışım girebildim.

Vayy be ne günlerdi. Fifa 2002 için Türkiye Ligi yamaları az beklemedik buralarda.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting