• _TaYFo_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • 10 yıl önce tam da bu zamanlarda, bu sitede keyifli sohbetler edip, yeni arkadaşlar ediniyorduk..

Güzel anılar biriktirdik, SCN hepimizin hayatında özel öneme sahipti..
  • Pierre-Emerick Aubameyang
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Vayy be soccercenter yıllar sonra tekrar buralara gelmek varmış.
      #10 Wesley Sneijder
      #11 Didier Drogba
      #17 Pierre-Emerick Aubameyang
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • therudy
    Kayitli Üye

Takımı: FC Dnipro Dnipropetrovsk
    • Bugün tesadüfen aklıma geldi bu forum, yaklaşık 2 sene sonra...yazık olmuş.

Bir bakıma oyunlarla ilgili birçok forum kapandı/kapanmasa bile aktifliğini tamamen kaybetti, geride evo-web (PES 6 ağırlıklı) gibi sayılı forumlar kaldı. Bunun bir nedeni de sosyal medya ve oyunlar geliştikçe yama yapılmasının zorlaşması olsa gerek.

Bu sitenin aktif olmasa bile çalışır olması bu nedenle memnun etti beni.
  • theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • Eski ortamı o kadar çok özledim ki anlatamam. Biz büyümüşüz ya. Çocuktuk, her şey çok güzeldi. 2005 mükemmel bir seneydi sadece biz İstanbulsporlular için biraz acıklıydı. O günleri çok özlüyorum. Pes 6'ya bir yama yapılmıştı Unique 10-11 Patch diye. Ya hala yamanın tadı damağımda ya. Kaç kere uykumdan feragat edip sabahlara kadar maçlar yaptım o oyunla. FIFA 2005 Süper Lig yaması beni benden almıştı. FIFA 2002 Türkiye Ligi, her şey buradan çıkıyordu. Göz bebeğimiz bu site bizim ya. Yine de hiç kapanmasın. Biz bir avuç adam kalmışız yine ara sıra yazarız buraya. Kalan herkese selamlar

Takımı: Trabzonspor
    • Eski bilgisayar tarayıcımın önce anasayfasıydı sonra da üstteki çubuğa sekme olarak eklemiştim. Sırayla facebook,soccercenter,trabzonspor.org ve haber siteleri..
  •  
  • geyikingsi ker
    Kayitli Üye

Takımı: Bechem United FC
    • 2005'e kadar harika bir siteydi. Ancak cekirdek kadronun amansiz bir sekilde ayrilmasiyla dususe gecti. Herkes sapkasini onune koymali ve bundan bir ders cikarmali.
  • neymar23
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • geyikingsi ker tarafından gönderilen mesaj
      2005'e kadar harika bir siteydi. Ancak cekirdek kadronun amansiz bir sekilde ayrilmasiyla dususe gecti. Herkes sapkasini onune koymali ve bundan bir ders cikarmali.

forum sektörü bitti hocam sadece buraya özel değil.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting