• theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • Burada hazır eski topraklar varken bir şey soracağım. Elinde FIFA 2005 TSL Final Edition olan var mı acaba?
  • daimy2017
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • eski ya da yeni "toprak" yok burada artık. aslında forum sektörü bitmek üzere, ancak bu gibi yerlerin canlandırılması için potansiyeli var.
  • theholigan
    Kayitli Üye

Takımı: İstanbulspor
    • daimy2017 tarafından gönderilen mesaj
      eski ya da yeni "toprak" yok burada artık. aslında forum sektörü bitmek üzere, ancak bu gibi yerlerin canlandırılması için potansiyeli var.

Artık pek mümkün değil abi ya. Bitmek üzere de değil bitti zaten. Bir de sanırım FIFA 2005 TSL Final Edition'u da artık bulmak mümkün değil

• VOLKANFB1907
    Ban'li Üye

• içinde forum yoktur olmuyor yaa olmuyor olmuyor olmuyooor
  • burc ugur
    Kayitli Üye

• Hatıralar canlandı gözümde. Yıllar evvel kayıt olma falan bilmezken bir arkadaşım vasıtasıyla FIFA06 TSL Nano Detailed yamasını görmüştüm onun Windows Live Messenger profil resminde. Sonra bu ne falan deyince bu siteyi söylemişti. Bende ufağım tabi siteye giriyorum ama kaydolamıyordum. En son abimle internet kafedeyken ya abi beni kaydet şu siteye dediğimde tarih: 26-07-2006'ydı.. Aradan yıllar geçti ne abi kaldı (küsüz), ne bu siteyi gösteren arkadaşla kankalığım (her ne kadar sosyal medyada ekli olsakta irtibat kurmuyoruz.) ne de bu forum.. kalan tek şey o kadar yıla rağmen küçükken gittiğim internet kafe.(sahipleride hala aynı e-sports cafe yaptılar..)

★★★★FENERBAHÇE SK★★★★

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting