• Anket
  • SoccerCenter.Net Size Bağımlılık Yaptı mı ?

• Live_Soccer
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Dejavoo tarafından gönderilen mesaj
      bağımlılık yapacak bi site deil.kanımca =)

aferin sana

Ben her internete girdiğimde girerim SCN'ye.
  • terZoo
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Herkes sevcek diye birşey yok illa ki sevmeyenler de olcak

Takımı: Platinum Stars
    • 10 parmak ve çok hızlı yazabildiğim tek site her nette olduğumda bakmadan çıkmam

BEN... müslüman mahallesinde salyangoz satan adam,
      Vejeteryan mahallesindeki kasap,
      Zenci mahhalesindeki solaryumcuyum!!!

LockerZ davetiyesi almak isteyen Mail adreslerini Pm olarak atsınlar
  • samet_35
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Reklam
  •  
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Marsis tarafından gönderilen mesaj
      Bence Türkiye'nin en nezih forumlarından biri.Belki de en iyisi. Hergün girip birşeyler paylaşmaya,yardım etmeye,yardım almaya çalışıyorum.Umarım uzun yıllar daha bu forumda kalırım.

Bende başlarda çok bağımlısıydım bi ara bırakmıştım şimdi gene ara sıra giriyorum

yorumunuza katılıyorum kurallar çok güzel en küçük bi tartışmaya bile yer verilmiyor buda sitenin büyümesi açısından güzel bişiy.

son olarak seviyorum burayı

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • ReloadedRevolution
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • SCN 2004 2007 arası çıkıştaydı özellkle Gökhan 10ur Kerem üçlüsü inanılmaz işlere imza atıyorlardı o zamanlar binlerce kişi bağımlıydı ama 2007'deki Pure Football yamasındaki bozukluklar ve updateler ile de düzeltilememesi nedeniyle siteden inanılmaz kopuş oldu. Yine şöyle böyle gidiyordu site ama 2008'de de sadece yama indirmek için üye olan garip garip nickleri olan, Türkçe'yi katledip garip garip mesajlar yazan tipler yüzünden forumun seviyesi iyice düştü. Üstüne ByMelih skandalları vs eklendi 2009'da Gökhan'ın yaptığı Devrimle tekrar çıkışa geçilse de SCN'nin eski günlerine dönmesi artık çok zor

SCN'nin altın günleri FIFA'yla yaşandı, SCN'nin asil ve eski tabanı Fifacıdır, şimdi PES'teki yamalarla çıkış aranmaya çalışılsa da uygulanması gereken politika bu değil, FIFA'ya yönelip eski tabanı kazanmak lazım. O eski taban ya FIFA'ya yönelen başka sitelere dağıldı, ya da bu dünyadan koptu gittti. Tabii bu düşüşte FIFA'nın üst üste çıkan iğrenç oyunlarının da etkisi var. Bu yıl çıkacak olan müthiş FIFA oyunuyla SCN bir çıkış yaptı, yaptı, yapamazsa o eski tabanı kazanması zor.

FIFA'nın iğrenç oyunları yüzünden sadece SCN değil Rinaldo, MD gibi adamlar ve fifa4fans gibi bir site bile popülerliğini yitirdi. SCN'yi çöküşe sürükleyen üç neden,

1. Siteyi zirveye çıkaran Kerem'in başarısız Pure Football Patch'i.
      2. FIFA'nın üst üste gelen başarısız oyunları.
      3. FIFA'ya 2 yıldır gokhanka hariç azimli ve yaratıcı bir adamın gelmemesi. Eskiden ne güzel günlerdi be, galatasarayli67 vardı, o Kerem'in eski günleri müthişti, 10ur'un İnönü'sü, Gökhan'ın formaları, pankartları, çok güzeldi site, 2004-2007 arası altın çağını yaşadı Umarım o güzel günlere geri dönülür

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting