• b.a.f.
  Kapali Hesap


  Kayıt: 28-07-2010
  Yaş: 35
  Mesajlar: 4
  Takımı: Los Angeles Galaxy


  • Her oyun bir değil. Her ayakkabı bile her ayağa olmazken her oyunu da herkesin sevmesini beklemek akıl kârı değil. Sevilip sevilmemesinin sebeplerine şöyle bir bakacak olursak en önemli faktör yaş faktörüdür. İnsan doğuyor büyüyor ve hayatı sonlanıyor. Büyüdükçe ihtiyaçlar değişiyor, düşünce yapısı değişiyor. Haydi sen gel de yetmiş yaşındaki bir amcanın eline ver PSP’yi. Amcamın hiçbir işine yaramaz, sadece kötü bir şekilde anıldığımızla kalırız.

   Ya da 1 yaşındaki bir bebeğin eline verin PSP’yi. Genelde o zamanlarda diş çıkardıkları için ağızları kaşındığından alır ağzına götürür. O da öyle kullanır. Bir şeyin insanlara faydalı olması önemlidir. Onun için de en başta düzen, akabinde sıralama gelir. Oyunlarda misal verelim. O yüzden +13 oyunları gibi sıralandırılır kategoriler.

   Sıralandırılır çünkü 13 yaşından ufaklar gelip bakıp oynamaya çalışıp zamanını boşa harcamasın, +13 ler ise kendilerinden ufaklar için oluşturulmuş alanlara boşuna gitmesin. +13 yaş bir çocuk da zaten o dönemlerde deli çağlarını yaşadığı için bir şeyi beğendirmek zor olur. Mümkün olduğunca gönüllerini hoş tutmak lazım değil mi?
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting