• Hsynbb
  Özel Üye
  Kayıt: 17-03-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 3002
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Sony'nin yeni dijital dürbünü, HD video kaydı yapabiliyor ve bakın başka hangi özellikleri sunuyor   Sony'nin tanıttığı HD video kaydı, zum, otomatik odaklama ve SteadyShot özelliklerine sahip dünyanın ilk dijital dürbünü, stereo ses ile Full HD (1920 x 1080)2 video kaydı yapabiliyor. Dürbün 20x'e kadar büyütme3 (DEV-5), net izleme ve kaydetme için SteadyShot Active Mode optik görüntü stabilizasyonu ve ergonomik kontrollerle en aza indirilmiş gizli tasarım gibi olanaklar sağlıyor. HD TV veya 3D TV'ye HDMI bağlantısı ile GPS ile coğrafi etiketleme (DEV-5) Sony'nin ilk dijital dürbününün özellikleri arasında yer alıyor.

   Vahşi yaşamın ve spor etkinliklerinin canlı, sabit Full HD'de ve keskin bir şekilde odaklı olarak yakından izlenmesini sağlayan dürbün ile aynı zamanda kuş gözlemi de daha verimli bir şekilde yapılabiliyor.

   Sony DEV-5 ve DEV-3, bir düğmeye dokunularak stereo ses ile birlikte Full HD video2 kaydı yapabilen ilk dijital dürbün olma özelliği taşıyor. İlk kez, daha sonra HD TV'de seyretmek üzere kaçırılmayacak anlar yakalanabiliyor. Dürbünün 3D BRAVIA TV eğlence için sahneleri stereoskopik video olarak çeken bir 3D kayıt modu da bulunuyor (NB: 3D modda maksimum büyütme 5.4x).

   Her iki modeldeki değişken zum, uzaktaki bir golf topu veya alandaki kuşlar gibi nesneleri belirlemek için kesintisiz bir şekilde zumlamadan önce, düşük büyütme oranında geniş bir alanı taramaya olanak tanıyor.

   DEV-5'de dijital zumu 10x'in üzerindeki büyütme ayarlarına geçildiğinde, yüksek güçlü klasik dürbünlerle yarışacak şekilde, toplam büyütme oranı 0.9x'den 20x'e çıkıyor. DEV-3 ise, maksimum 10x'lik büyütme oranı ile vahşi yaşamın, sportif nesnelerin, mimari detayların yakından izlenmesini sağlıyor.
   ________________________
   Jah Rastafari!

   FIFA 13 Origin : Huseyinbb

   Facebook

   Twitter
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting