• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ

• Beşiktaş Basketbol Komitesi Başkanı Abdullah Sözer, hurriyet.com.tr’e açıklamalarda bulundu. Ali Can Yaycılı’ya konuşan Sözer’in yine dikkat çekici, ilginç sözleri var. Maccabi ile resmi sözleşmeyi imzalayan Bonsu için ‘kalması imkansız’ gibi bir açıklamada bulunan Sözer, Vidmar konusundaki açıklamalarının da arkasında.

- Gasper Vidmar’ın transferini bugün itibariyle bitirdik. Sözleşmesine de madde koyduk. Fenerbahçe’den başka hiçbir takıma gidemez.

- Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan Vidmar açıklamasını pek anlamadım. Bir takım da sadece bir tane devşirme (Sonradan Türk olan) oyuncu olur. Fenerbahçe’de Emir Preldzic var. Biz de Ersin Dağlı’yı gönderdik. Bugün itibariyle de Gasper Vidmar ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Sözleşmesinde madde var; Fenerbahçe dışında hiçbir takıma gidemez. Fenerbahçe de onu geri almak isterse kural gereği Emir’i göndermek zorunda kalacak.

- Vidmar çok iyi bir oyuncu. Hele bir de Türk statüsüne geçti mi onu kimse tutamaz. Basketbol Federasyonu’ndan bugün ya da yarın Vidmar’ın Türk statüsüne geçişinin kabul edildiği yazısı gelecektir. Bonservisine para ödemedik. Ancak gelecek sene de Beşiktaş’ta forma giyerse Fenerbahçe’ye 150 bin Euro ödeyeceğiz.

- Hırvat forvet Damir Markota ile prensipte anlaştık. Bugün yarın o transfer de biter. Cristopher’ı zaten açıkladık. Bir dönem Fenerbahçe’de de oynayan Curtis Jerrels da büyük ölçü de bitti. O da Beşiktaş’ta diyebiliriz. Yerli oyuncu transferini bitirdik. Şimdi tek bir hedef kaldı. O da bir NBA yıldızını getireceğiz. Hocamızın aklında bir iki isim var ama transfer için sponsor gerekiyor. Ama bir NBA yıldızı gelecek.

- Yerli kadromuz şu an mükemmel. Geçen sene bile böyle iyi bir yerli kadro yoktu. Yabancılardan da Mensah Bonsu’nun kalması imkansız. Arroyo’nun hem parası fazla hem de Türkiye’de basketbol oynamak istemiyor. David Hawkins de Galatasaray ile tamamen anlaştı. Oyuncunun bonservisi için Galatasaray bize 500 bin Dolar ödeyecek.

Salsa Basket
  • Reklam
  •  
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • beşiktaş bu kadrodan da umutlu ya helal olsun rotasyon yok ilk 5 te vidmar gibi 2. çeyrek bitmeden 5 leyen oyuncu var ama hala umutlular bide sponsor bulursak nba oyuncusu getirecez diyorlar aman darko milicic kwame brown gibi nba takımlarının elinde patlayan oyuncuları getirmesinler
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Futboloyuncusu denen zeka küpü sorunlu musun la sen sen geçen seneyi unutma bize dediklerinizi ardından koyduklarımızı Biz sizin gibi takımımızı galibiyette değil mağlubiyette de destekleyenleriz

Besiktas, we came here to die with you
  • Hsynbb
    Özel Üye

• Ben bugün bir duyum aldım Amerika'dan %99 doğru DJ Mbenga bitmiş Beşiktaş'a geliyor saklanan büyük yüzüklü kariyerli NBA yıldızı DJ Mbenga bitmiş bitmiş...

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Ben bugün bir duyum aldım Amerika'dan %99 doğru DJ Mbenga bitmiş Beşiktaş'a geliyor saklanan büyük yüzüklü kariyerli NBA yıldızı DJ Mbenga bitmiş bitmiş...

Son dakika haberi olarak geçilsin

Besiktas, we came here to die with you
  • aaN
    Kayitli Üye

• Hsynbb tarafından gönderilen mesaj
      Ben bugün bir duyum aldım Amerika'dan %99 doğru DJ Mbenga bitmiş Beşiktaş'a geliyor saklanan büyük yüzüklü kariyerli NBA yıldızı DJ Mbenga bitmiş bitmiş...

Peki müdür DJ Mbenga basıp gidecek bir pivot mu?
  • Hsynbb
    Özel Üye

• CerberusQ7 tarafından gönderilen mesaj
      Son dakika haberi olarak geçilsin

2 pivot arasındaydı Beşiktaş biri Howard diğeri Mbenga,Mbenga kabul etmiş...

aaN tarafından gönderilen mesaj
      Peki müdür DJ Mbenga basıp gidecek bir pivot mu?

Mbenga ABD defterini kapatmış ırkçılıktan dolayı bu Euroligden gelecek para hazır her şey konuşulmuş bitmiş hayırlı olsun..

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter
  • aaN
    Kayitli Üye

• Mbenga ABD defterini kapatmış ırkçılıktan dolayı bu Euroligden gelecek para hazır her şey konuşulmuş bitmiş hayırlı olsun..

Bom bom bom Dj Mbenga yani..
  • Reklam
  •  
  • Lumos
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting