• Reklam
  •  
  • myfikirler
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • “Kariyerim boyunca 9000′den fazla başarısız atış yaptım, 300′den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı…” Michael Jordan

bu süpermiş

• 2008 yılında 0 puan, 0 gol ve -53 averajla grubu tamamlayan San Marino’nun forveti Andy Selva’nın sözleri:

”top ayağıma 63 kez geldi, hepsinde de santra yaptım. “
  • RecepHazır.17
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Lezorath
    Kayitli Üye

• Teknik direktör olmak için futbolcu olmak gerekiyormuş.Peki ya jokey olmak için at mı olmak lazım?

JOSE MOURİNHO

Facebook Adresim.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Lezorath tarafından gönderilen mesaj
      Teknik direktör olmak için futbolcu olmak gerekiyormuş.Peki ya jokey olmak için at mı olmak lazım?

JOSE MOURİNHO

Mantıksız biri bence.

• "1969'da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı" George Best

''Eğer kolayı isteseydim Porto'da kalırdım. Güzel mavi bir koltuk, Şampiyonlar Ligi kupası ve tanrı vardı. Tanrıdan sonra da ben..." Jose Mourinho

''Futbol 90 dakika süren ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur" Gary Lineker

"Ben Jordan'a maçta ne yapması gerektiğini söylemezdim ama sana söylüyorum" Phil Jackson'dan Kobe Bryant'a...

"Takım içinde karar aldık ve Robben'e bildirdik. Sahaya çıktığımızda o kendi topunu getirecek" Wesley Sneijder (Bu Quaresma için de uygulanabilir )

''Türk gazetelerindeki tek doğru şey tarihtir" Haim Revivo

''Doktorlar sigarayı bırakmazsam futbol oynayamayacağımı söylediler, ben de futbolu bıraktım" Johan Cruyf

''Çocuk bakıcılığı yapmaktan takımını şampiyon yapamıyor" Jose Mourinho'dan Arsene Wenger'e...

"Şota ve Arçil’i getirdik. Bunlar 6 ay önce bizde kiralık oynamışlar ve çok gol atmışlardı. Biz de düşünmeden aldık. Ama kötü oynuyorlardı. Artık 4. maça geldik. Biz önde oturuyoruz. Arkadan biri bağırıyor. 'Ha bu yönetim ne kadar geri zekalıdır. Aynı adamlardan iki tane almış' diye."
      Faruk Özak (Trabzonspor Kulübü Eski Başkanı)

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Barbarosa
    Kayitli Üye

• Hepsi sahiden güzel sözler birde bir başlık açılmalı İlker Yasin, Ertem Şener Klişeleri diye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting