• Byrock12
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Kendim bizzat yapmış olduğum yama Fifa 11'de bulunan Kasımpaşaspor,Bucaspor,Konyaspor ve malum durum yüzünden Ankaragücü hariç tüm Spor Toto Süper Lig takımlarını kapsamaktadır. Yamanın özellikleri:

-14 STSL takımının güncel kadroları.(Oyunda bulunmayan oyuncular tarafımdan bire bir yaratılmıştır)

-14 STSL takımının gerçeğe yakın taktik dizilişleri ve ilk 11leri.

-Oyuncuların forma numaraları.

-Bazı Oyuncuların özellikleri güncellendi.(Örneğin; Mustafa Pektemek,Burak Yılmaz,Selçuk İnan özellikleri arttırıldı, Simao Sabrosa,Servet Çetin özellikleri düşürüldü)

-4 Büyük takım oyuncularının kramponları gerçeğe uygun olanlardan seçildi.

Kış Transferleri Güncellenmiştir.

Menajer Modda 14 takımla Süper Lig oynayabilirsiniz.

Yama Linki :

http://hotfile.com/dl/144899682/2b64345/StSl_2012.rar.html

(Premium hesabım olmadığı için herkes indiremeyebilir, yöneticiler bu konuda yardımcı olursa sevinirim, güzel bir yama olduğunu düşünüyorum)

Kurulum :

-Creation Master Programını Çalıştırıyoruz

-File/Open - FIFA 11 dedikten sonra donmanın geçmesini bekleyip File/Save diyip programı kapatıyoruz.(Böylece EA Sports/FIFA 11/Game/data klasörü içinde db klasörü oluşacak)

-Linkte bulunan Winrar arşivindeki db klasörünü EA Sports/FIFA 11/Game/data içine atıp gelen soruya evet diyoruz.

-Oyuna girdiğimizde yeni profil açıyoruz veya Belgelerim/FIFA 11 klasöründeki kadrolarla ilgili tüm dosyaları sildikten sonra oyuna giriyoruz.

İyi Oyunlar dilerim.

• Reklam
  •  
  • Naga
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Allah Allah bi türlü yapamadım. CM Master'la db yi çıkarıp yenisiyle değiştirdim yeni bi profil oluşturdum lakin hala aynı
  • Byrock12
    Kayitli Üye

• beyler nasıl olmuyor benim attığım arkadaşlarım indirip oynuyorlar şu an, oyunu baştan kurun , ayrıca 1 şubata kadar olan devre arası transfer döneminde bu 14 takıma gelen ve giden oyuncuların çoğunu attım takımlarına, bazılarının forma numaraları henüz belli olmadığı için tahmini yaptım , birkaç takım da çok genç oyuncuları kadrolarına katmışlar onları bulamadım oyunda, daha önce izlemediğim için de yaratmadım , indirmenizi öneririm 14 takımla lig yapabiliyorsunuz onu da düzelttim cm ile , iyi oyunlar
  • CilginLord
    Kayitli Üye

• Naga tarafından gönderilen mesaj
      Allah Allah bi türlü yapamadım. CM Master'la db yi çıkarıp yenisiyle değiştirdim yeni bi profil oluşturdum lakin hala aynı

DByi çıkarıp yenisini takıcaksınız. Bütün profillerinizi silin ve oyunu kapatın ve FIFA 11 i61 Reganatoru çalıştırın Dosyaları Yeniliyecektir. Yeni bir profil açın ve yeni gelen squadı fifa 11dens seçin birdaha i68 regenatoru çalıştırıp dosyaların yenılenmesını bekleyın bılgısayarınızı yenıden başlatın ve oyunu açın yeni kadrolar oldu..

AYRICA BU KONU ALINTIDIR 1 AY ÖNCE ÇIKARDILAR..
  • Byrock12
    Kayitli Üye

• konu alıntı falan değil ben kendim bizzat yaptım , 1 ay önce tom nerede gelmiş ibbye, truva atı varsa benim hatam bilgisayarı birkaç gündür taramıyorum , kimseye zarar verme niyetim olamaz kendim oturup saatlerce uğraştım bunu yapmak için sonra paylaşayım dedim
  • efomen
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • badchild
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting