• Anket
  • Spor Toto Süper Lig'de En İyi Teknik Direktör Kimdir?

Uyarı: Bu anket için kullanacağınız oyu diğer kişiler görebilecektir
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Thor tarafından gönderilen mesaj
      Açılan anketlere genellikle işaretlenen anket seçeneğiyle aynı cevaplar yazılıyor. Eğer söyleyecek farklı bir şeyiniz yoksa, oy verdikten sonra verdiğiniz oydaki aynı cevabı aşağıya yazmayın, aksi takdirde ceza alacaksınız. Verdiğiniz oy zaten görülebilmektedir.
  • Reklam
  •  
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Roy Dream
    Kayitli Üye

• Fatih Terim tabikide. Galatasaray'ın geçen sezonki formuyla bu sezonki formu neden Fatih Terim olduğunu açıklıyor.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Bu ankette genelleme yapacak olursak 3 tane kariyerli teknik direktör var. Fatih Terim,Şenol Güneş ve Hector Cuper. Diğer isimler bu 3 ismin yanında çaylak kalır Fatih Terim bu sezon gerçekten eli öpülesi bir işe imza attı. Tamamen batmış Galatasaray'ı zirveye taşıdı. Geçmişte Galatasaray ve Milli takımda kazandığı başarılar biliniyor. Şenol Güneş'in gerek geçmişte Milli takıma ve son iki sezondur Trabzonspor'a oynattığı oyun stilini çok beğeniyorum. Bir şeyler yanlış gidiyor ise o yanlışta fazla diretmeyip hemen doğrusunu uygulayan bir hoca. Ayrıca son yıllarda Türk futboluna oyuncu anlamında önemli değerler kattı. Egemen Korkmaz,Selçuk İnan,Engin Baytar,Tolga Zengin ve Burak Yılmaz bu saydığım oyuncular Şenol Güneş göreve gelmeden önce takımda istenmeyen oyunculardı şimdi ise takımlarına katkıları ortada. Hector Cuper bu iki isme göre Avrupa kupalarında daha başarılı bir hoca. Mallorca,Valencia ve Inter'i Avrupa kupalarında önemli yerlere taşıdı. Orduspor'da her şey kötüye giderken kulübü hizaya soktu. Bu sezonluk en iyisi açık ara Fatih Terim elbette ama bu üç isimden birini seçecek olursam Hector Cuper tercihim olur.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Yerliler arasından sıyrılanlar Fatih Terim ile Şenol Güneş. Fatih Terim'in Türk futbolundaki yeri çok ayrı Şenol Güneş'e göre. Şenol Güneş'in oyun anlayışını, sistemini falan Fatih Terim'inkiyle kıyaslayabiliriz belki ama iki teknik direktörün başarılınmı kıyaslamaya gerek yok diye düşünüyorum. Şenol Güneş'in milli takım ile dünya üçüncülüğü dışında elle tutulur bir başarısı yok. Fatih Terim'in milli takımda Avrupa üçüncülüğü olduğu gibi UEFA Kupası, 4 sene üst üste şampiyonluğu ve lokal bir sürü kupası var Galatasaray ile. Şenol Güneş de çok beğenip takdir ettiğim bir isim ama Fatih Terim çok ağır basıyor. Kalan isimlerden de Hector Cuper'i sayabiliriz bu ikiliye rakip olarak. Valencia kariyerinde 2 Şampiyonlar Ligi finali söz konusu. Ancak ben Fatih Terim'in UEFA başarısının daha önemli olduğunu düşünüyorum. 4 yıllık müthiş bir planlama ve üzerine Avrupa defterini kapatacakken dipten zirveye bir uzanış vardı. Cuper Mallorca'daki başarısıyla Valencia'ya geldiyse de eline Valencia tarihinin en iyi kadrosu verildi. Yine de Barcelonaların arasından sıyrılarak 2 kez finale çıkması azımsanacak bir olay değil tabi ama GS'ın Fatih Terim'le beraber önce ŞL grubundan 3. çıkıp UEFA'ya kalması, ardından dönemin bütün sağlam takımlarını birer birer üstelik net skorlarla, çok da hoş bir futbol ile eleyerek kupayı alması daha önemli diye düşünüyorum. Cuper'in Valencia'ya oynattığı futbolu hatırlarsınız zaten. Ben o kadronun başka bir hoca ile de aynı başarıyı yakalayabileceğini düşünüyorum. Ama GS'nin 2000 yılı kadrosu için aynı şeyi söylemek mümkün değil. O yüzden tercihim Fatih Terim tabiki.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • Highlander
    Kayitli Üye

• İzlediğim son Beşiktaş-Galatasaray derbisinde Galatasaray'ın gerçekte çok iyi takım oyunu oynadığını ve takım olarak iyi baskı yaptıklarını söyleyebilirim yapılan yeni transferler ve Fatih Terim'in taktiksel bilgisiyle Galatasaray'ı bir kaç adım ileriye taşıdı.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Her ne kadar yanlış taktik uygulasa da bunca olaya rağmen takımı zirve yarışından koparmayan Aykut Kocaman.

Facebook Adresim.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting