• Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • Fitness de yaklaşık 3 saat spor yaptım. Sadece kardiyolarda 500 e yakın Kcal yaktım. Verimliydi benim için. Fitness bittikten sonra ise 2 adet (1 light 1 normal) kutu yoğurt ve yumurta yedim. Buraya kadar sorun yok.

Ondan bir saat sonra 9-10 tane hoşbeş (paket değil yanlış anlaşılmasın) yedim. Gece 1 gibi bir kase kısır yemiştim ama gece 2 buçukta falan uyudum.

1-Yaptığım spor ve yaktığım kaloriler boşuna gitti mi ?
      2-Bu son yaptıklarımın zararları varsa neler ?
  • Reklam
  •  
  • HeDeoN
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Pek gitti sayılmaz ama yinede 1,5 da kısır yemen ve saat 10 dan sonra bişeyler yemen iyi olmamış.Spor yapıyorsan yemekten sonra mutlaka meyve yemelisin başka bişeyler değil.Birde yemek yiyip yattıktan sonra o yemek tamamem vücutta yağ oluşturuyor.Dikkat etmelisin.
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Hocam yaşıt sayılırız ben de Muay Thai sporu ile uğraşıyorum antrenman yaklaşık 2 saat sürüyor. 1.5 Litre su içiyorum antrenmandan sonrada yarım kokoreç. Senin 3 saat antrenmanın seni çok yoracak bu yüzden su kaybı ve açlık yaşanacaktır senin yerinde olsam 3 değil de 1.5 saat antrenman yaparım pekte acıkmazsın.

• Yok program öyle de yararını görüyorum artı 1 ayda 1 cm boy attım. Beslenmeme dikkat etmem, yüzme, barfiks aletinde esneme işime yarıyor, vücudum şekillenmeye başlıyor. . Acıkma sorunum yok, kilom düştü, bu iyi zaten ben hem yağ eritmek hem de kas yapmak için fitness yapıyorum. .
  • Highlander
    Kayitli Üye

• Yüzme, Cardio(Koşu vb.) şeyler yapıyorsan sıkıntı olmayacaktır ama Halter'e sakın geçme daha 20'ye kadar yolun var uzamak için.
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Diyet yapıyorsan ne olursa olsun gece 10'dan sonra yemek yememeye bak. Yemek saatlerinin arasında da acıkmaların oluyorsa eti form falan ye. Sporun yanına sağlıklı beslenmeyi eklersen çok kısa sürede kilo verirsin. Ağırlığa geçince yüzmeyi devam ettirebilirsen çok iyi olur senin için. Kardiyovasküler hareketle desteklemen lazım mutlaka ağırlık çalışmalarını.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

• Teşekkür ederim de artık kilo verdim ve göbeğim sıkılaştı. Daha fazla kas çalışması yapıyorum ama 20 ye kadar 1.85 falan olur muyum ? Spor yaparsam. (Yüzme, birde barfiks aletinde esneme yapıyorum 6-7 kere 20 saniyelik ara ara, birde vücudum güçlenince barfiks yapsam boyumun uzamasına etki eder mi iyi bir şekilde) Zaten beslenmeme dikkat ediyorum süt falan düzenli içiyorum.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting