• Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • Genetik tabii ki çok çok önemli bir faktör. Babam 1.70 annem 1.60 boyunda. Bende elimden geleninin en iyisini yapmaya çalışıyorum bu konuda.
  • Reklam
  •  
    Kayitli Üye

• Sabah 6.20 de kalkıp 7.30 a kadar spor yaptım (mekik, bir kaç omuz ve kanat hareketi vs.) spordan sonra ise bir adet salatalık 3 yumurta bir kalıp peynir ve 2 bardak st içtim, problem olmaz değil mi ?
    Kayitli Üye

• Şimdi bir sorum daha var. 6 gün fitness yapsam ( 6 gün gelenler için farklı program var (1. gün 2. gün 3. gün tarzı) ) ve o fitness de yaklaşık 10-15 kere aralıklarla yaklaşık 40 saniye asılı kalsam boyumun uzamasına pozitif anlamda etki eder mi ? Yoksa boyum oturana kadar 3 gün yüzme 3 gün fitness öyle devam mı edeyim (Bu arada sordum yüzme de vücut kolay kolay çıkmaz diyorlar ve ben serbest stil üzerken kulaçları daha da yukarıdan atıyorum bu sorun teşkil eder mi ? Ayrıca hangi yüzme stili (kelebek, kurbağa, serbest stil, sırtüstü) daha yararlı ?
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Fırat, orda hocan falan yok mu onunla birlikte program yapman daha iyi olur bizim vereceğimiz bilgiler 2. ağızdan olur.

• 1 aydır ara verdim ve 1 hafta sonra başlayacağım işte nasıl yapayım (6 gün mü fitness yapayım vs.) onun cevabı bile yeter.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kondisyon çalış. Ağırlık kaldırma, form tutunca tekrar başlarsın.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting